Wydanie nr 175/2026, Środa 24.06.2026
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Po długiej przerwie do I LO wróciły Henryki.

  • 28 kwietnia 2022, godz. 18:22
  • ilość zdjęć: 70
Po przerwie do I Liceum Ogólnokształcącego w Malborku wróciła tradycja przyznawania wyróżnień w ciekawych kategoriach uczniom, którzy w tym roku żegnają się ze szkołą. ?Henryki?, bo o nich mowa, zostały przyznane w 13 kategoriach.
Po długiej przerwie spowodowanej pandemią, w końcu wróciły sławne ?Henryki?. Są to nagrody przyznawane absolwentom I LO w Malborku w różnych kategoriach. Podczas uroczystej gali nie zabrakło występów artystycznych w wykonaniu uczniów.
Nagrody, które przyznano w 13 kategoriach, wręczali absolwenci szkoły, włodarze miasta, pracownicy szkoły czy przedstawiciele malborskich instytucji.
Nagrody ?Henryki 2022? przyznano w kategorii:
Spóźnialski ? Wiktoria Paw z klasy 3d.
Dusza artystyczna ? Dominika Kuryłowicz z klasy 3a.
Satyryk ? Dagmara Kreffta z klasy 3c.
Intelektualista ? Jan Wensker z klasy 3a.
Maruda ? Zosia Lalak z klasy 3a.
Sportowiec ? Weronika Skok z klasy 3c.
Papużki-nierozłączki ? Aleksandra Sosnowska i Laura Jur z klasy 3c.
Indywidualista ? Paweł Nowak z klasy 3c.
Facet z klasą ? Jakub Rzoska z klasy 3d.
Dusza towarzystwa ? Magdalena Filcek z klasy 3b.
Luzak ? Marcel Roztkowski z klasy 3a.
Pupil ? Szymon Stefaniak z klasy 3c.
Kobieta z klasą ? Amelia Laskowska z klasy 3c.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z tego wydarzenia :-)
Tagi

Powiązane artykuły