Wydanie nr 262/2021, Niedziela 19.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcemir, Teodor, Wilhelmina, Marta, Alfons, Trofim, Konstancja, Festus, January, Zuzanna, Arnolf, Arnulf
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

MOP ''POMEZANIA'' 1998/99 wygrała ''DARIO'' CUP 2012 - 2.12.2012

W sobotę, 02 grudnia 2012 r. nasza drużyna zajęła I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Halowej "DARIO" Dariusz Sudak CUP 2012, który był rozgrywany w Hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr4 w Malborku z udziałem 12 drużyn z naszego województwa. Nasz zespół w meczu finałowym po bardzo emocjonującym meczu pokonał bardzo dobrą drużynę "Gedanii" Gdańsk 1-0 po bramce Patryka Szymczaka. Na zakończenie nasi młodzi piłkarze otrzymali okazały puchar, medale oraz ufundowaną przez głównego sponsora Turnieju - Dariusza Sudaka nagrodę: komplet strojów piłkarskich. Najlepszym strzelcem tego Turnieju został nasz zawodnik Patryk Szymczak, który otrzymał nagrodę indywidualną.

Graliśmy w tym cyklu rozgrywek przez dwa kolejne lata, dwa razy byliśmy w finale przegrywając w rzutach karnych i w meczu z KP Starogard. Dzisiaj przysłowie się spełniło - do trzech razy sztuka. Wygraliśmy ten turniej zasłużenie przy pełnych trybunach kibiców. Gratuluję chłopcom, szczególnie za grę w meczu finałowym, gdzie pokonali bardzo dobrą drużynę z Gdańska, która wygrała 6 kolejnych meczy w tym turnieju .

Skład: Jachimowski Kacper, Warpas Krzysztof, Krakowiak Krzysztof, Truszczyński Patryk (kapitan zespołu), Ziarnik Miłosz, Szymczak Patryk, Wielgosz Rafał, Ziarek Damian, Kołsut Adrian.

Trenerzy: Henryk Pawłowski i Rafał Wojszel, kierownik - Adam Wendowski. 
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Piłka halowa


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.