Wydanie nr 89/2024, Piątek 29.03.2024
imieniny: pokaż (5 imion)Wiktoryn, Marek, Eustazy, Czcirad, Cyryl

Pewny komplet punktów. Pomezania Malbork - Radunia Stężyca - 3:0 - 26.03.2016

Pewny komplet punktów. Pomezania Malbork - Radunia Stężyca - 3:0 -… fot. Michał Kruczkowski
Udana 17. kolejka V ligi dla Pomezanii Malbork. W sobotę 26 marca podopieczni Przemysława Marusy podejmowali na własnym boisku zespół Radunii Stężyca.

Udana 17. kolejka V ligi dla Pomezanii Malbork. W sobotę 26 marca podopieczni Przemysława Marusy podejmowali na własnym boisku zespół Radunii Stężyca. Zawodnicy z Malborka chcieli w pozytywny sposób odpowiedzieć na zaskakującą porażkę w poprzedniej kolejce. Losy meczu zostały praktycznie rozstrzygnięte w pierwszej połowie. Po golach zdobytych przez Kamila Dryjasa, Sławomira Ziemaka i Piotra Sobieraja, Pomezania schodziła na przerwę z zaliczką trzech bramek. Druga połowa była znacznie mniej emocjonująca, jednak gospodarze przez cały czas kontrolowali jej przebieg i ostatecznie wygrali to spotkanie 3:0. Pomezania zajmuje 2. miejsce w ligowej tabeli, ze stratą dwóch punktów do lidera z Nowego Stawu.