Wydanie nr 265/2021, Środa 22.09.2021
imieniny: pokaż (7 imion)Daria, Maurycy, Tomasz, Ignacy, Joachim, Prosimir, Józefa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork: Informacja rzecznika była błędna. Objazd zostanie wprowadzony z 10 na 11 marca. Raport z budowy II nitki mostu – 03.03.2016

Aktualizacja 04.03.2016 : Jeszcze w środę rzecznik GDDKiA, Piotr Michalski w wywiadzie informował nas, że zmiana organizacji ruchu wynikająca z zamknięcia skrzyżowania Alei Rodła i Placu Słowiańskiego będzie wprowadzona najszybciej w czerwcu. Dziś rano zobaczyliśmy jednak nowo postawione znaki mówiące o objeździe. Niezwłocznie skontaktowaliśmy się z rzecznikiem w celu wyjaśnienia sytuacji. Przedstawiciel GDDKiA poinformował, że do zmian dojdzie znacznie szybciej niż pierwotnie przekazał. Objazd zostanie wprowadzony w nocy z 10 na 11 marca, co potwierdza nasze wcześniejsze nieoficjalne informacje. W najbliższych dniach ma zostać zorganizowana konferencja prasowa, w trakcie której zostaną podane szczegółowe informacje.

Budowa drugiej nitki mostu przez rzekę Nogat trwa. Wszyscy widzimy postępy, ale jak na razie nie odczuwamy w znaczącym stopniu przeprowadzanej inwestycji. W ostatnim czasie docierały do nas sygnały, że już w marcu skrzyżowanie Alei Rodła z Placem Słowiańskim zostanie zamknięte. Przystąpienie do tego etapu prac będzie oznaczać duże zmiany w organizacji ruchu, które z pewnością odczują wszyscy kierowcy. Piotr Michalski, rzecznik GDDKiA w Gdańsku poinformował nas, że do zmian dojdzie ale najszybciej w czerwcu.

Specjaliści GDDKiA przeprowadzili symulacje ruchu, z której wynika, że konieczne jest wprowadzenie znaczących poprawek do planowanego objazdu, by ruch kołowy w jak najmniejszym stopniu był utrudniony. Jednocześnie rzecznik podkreślił, że trzeba się przygotować na bardzo duże utrudnienia w ruchu. 

Zdjęcia pod artykułem wykonał: Tomasz Kłoss

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Piorun - Zamów już dziś. Bezprzewodowy dostawca internetu w powiecie malborskim Internet Piorun - Zamów już dziś. Bezprzewodowy dostawca internetu w powiecie malborskim
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.