Wydanie nr 265/2021, Środa 22.09.2021
imieniny: pokaż (7 imion)Daria, Maurycy, Tomasz, Ignacy, Joachim, Prosimir, Józefa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

25 lat historii Malborskiej Policji. Obchody Święta Policji w Szkole Łacińskiej - 10.11.2015

We wtorek (10 listopada br) odbyły się obchody Narodowego Święta Niepodległości połączone z jubileuszem 25-lecia Malborskiej Policji. Podczas uroczystej zbiórki Komendant Powiatowy Policji w Malborku mł. insp. Andrzej Szramke wręczył wyróżnienia policjantom i pracownikom Policji. Na uroczystości obecni byli emerytowani policjanci i pracownicy, przedstawiciele władz samorządowych oraz zaprzyjaźnionych służb i instytucji.

We wtorek (10 listopada 2015 roku) policjanci i pracownicy Policji uczcili Narodowe Święto Niepodległości połączone z jubileuszem 25-lecia Malborskiej Policji. Uroczysta zbiórka rozpoczęła się o godz. 13-ej w Szkole Łacińskiej w Malborku. Gospodarzem uroczystości był Komendant Powiatowy Policji w Malborku mł. insp. Andrzej Szramke. Na uroczystości obecni byli emerytowani policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Malborku, przedstawiciele władz samorządowych oraz zaprzyjaźnionych służb i instytucji. W trakcie uroczystości decyzją Komendanta Powiatowego Policji w Malborku zostało wyróżnionych za szczególne osiągnięcia kilkunastu policjantów i pracowników Policji. 

Osoby wyróżnione odebrały listy gratulacyjne z rąk mł. insp. Andrzeja Szramke. Wyjątkowe życzenia złożył w swoim przemówieniu pierwszy Komendant Rejonowy Policji w Malborku mł. insp. w stanie spoczynku Stanisław Górniak. Po części oficjalnej niespodzianką dla uczestników był występ zespołu „Fantazja” oraz „Na chwilę”. Na zakończenie odbyła się projekcja filmu ukazującego „25 lat Malborskiej Policji”. Wszystkim zgromadzonym z okazji jubileuszu życzenia złożyli zaproszeni goście. Za wsparcie przy organizacji uroczystości dziękujemy Pani Dyrektor Szkoły Łacińskiej, Pani Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Malborku oraz przedstawicielom władz samorządowych.

Informacja: KPP Malbork

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

 

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.