Wydanie nr 231/2022, Piątek 19.08.2022
imieniny: pokaż (8 imion)Bolesław, Ludwik, Emilia, Sykstus, Juliusz, Jan, Sebald , Julian
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

ZGRUPOWANIE WYJAZDOWE UCZNIÓW GIMNAZJALNEGO OŚRODKA SZKOLENIA SPORTOWEGO MŁODZIEŻY W MALBORKU – 07-13.02.2015

ZGRUPOWANIE WYJAZDOWE UCZNIÓW GIMNAZJALNEGO OŚRODKA SZKOLENIA SPORTOWEGO MŁODZIEŻY W MALBORKU – 07-13.02.2015 fot. GOSSM Malbork

W dniach od 07 do 13 lutego 2015 roku  na zgrupowaniu wyjazdowym w obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji  w Dzierżoniowie ,przebywali uczniowie Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Malborku.

W trakcie jego zawodnicy trenowali na boisku o nawierzchni sztucznej i pełnowymiarowej Hali Sportowej , która była usytuowana na terenie wymienionego ośrodka ,korzystali również  z  basenu i odnowy biologicznej .Nasi piłkarze rozegrali 5 spotkań kontrolnych w tym:

 

rocznik - 2001 wygrał 2-0  z GOSSM Legnica   i przegrał  z SMS Dzierżoniów 2-5
rocznik -2000 wygrał 2-1   z  GOSSM Legnica  i 6-1 z SMS Dzierżoniów
rocznik -1999 przegrał z juniorami starszymi "Lechia " Dzierżoniów 3-6


       

Dużą atrakcją  był  zorganizowany w zimowej scenerii- marszobieg  w  Górach Sowich , gdzie każda z drużyn weszła na najwyższy szczyt -Wielką Sowę oraz przeprowadziła trening tlenowy.Jednocześnie licencjonowany przewodnik PTTK przekazał wiele informacji o historii tego regionu ,pokazując schroniska górskie ,stoki narciarskie i owiane tajemnicą II-wojny światowej sztolnie.
                   

W czwartek  klasa II i III ,skorzystała  z zaproszenia kierownictwa WKS "Śląsk" i udała się do Wrocławia na mecz 1/8 Pucharu Polski  z "Legią" Warszawa,gdzie zobaczyliśmy bazę Ośrodka Treningowego przy ul. Oporowskiej, a po zakończeniu  meczu otrzymaliśmy plakaty i zdjęcia zawodników . Trzeba podkreślić, że wszyscy zawodnicy z dużym zaangażowaniem  trenowali w bardzo dobrych warunkach bytowych jak i pogodowych ,co miało również wpływ, że nikt nie odniósł kontuzji . W czasie tego zgrupowania zawodnicy w godzinach wieczornych  na hali rozgrywali wewnętrzne turnieje oraz gry w tzw.siatko-nogę, które cieszyły się dużą aprobatą i kończyły nieraz po godzinie 23-ej.Na zakończenie odbyła się odprawa podsumuwująca  jej przebieg, gdzie wyróżniono zawodnika z każdej grupy, który wykazał wzorową postawę i zaangażowanie wręczając upominki:

 

klasa I- Wiktor Tiedke
klasa II- Oskar Bradtke
klasa III-Sebastian Sosna

     

Nadmienić należy, że powyższe zgrupowanie zostało zorganizowane ze środków  Ministerstwa Sportu, Polskiego i Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, za które uczestnicy bardzo dziękują.
 
                 

Chciałbym gorąco podziękować zawodnikom i kadrze szkoleniowej za wykonany ogrom pracy treningowej ,który zapewne będzie miał  pozytywny wpływ na ich formą sportową. Odrębnie bardzo dziękuję dyrektorowi OSiR  Robertowi Gulce i jego pracownikom , za stworzenie nam optymalnych warunków bytowo-treningowych oraz kierownictwu WKS "Śląsk" za umożliwienie nam bezpłatnego  obejrzenie meczu pucharowego i przekazane chłopcom upominki. Reasumując przebieg tego zgrupowania ,chciałbym podkreślić, że założone przez nas cele zostały  na nim  w pełni wykonane ,a chłopcy przeżyli kolejną przygodę w ich rozwoju piłkarskim.
 
Koordynator  GOSSM  Malbork
  Henryk   Pawłowski

 

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Piłka halowa


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.