Wydanie nr 196/2024, Niedziela 14.07.2024
imieniny: pokaż (11 imion)Marcelin, Ulryk, Kamil, Tuskana, Franciszek, Dobrogost, Kosma, Marceli, Izabela, Damian, Angelina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Kolizje drogowe, pożary i owady błonkoskrzydłe – tygodniowy raport malborskich służb mundurowych.

  • Wydanie nr 196/2024
  • 8 lipca 2024, 10:46
  • KP PSP w Malborku
  • Na sygnale
Kolizje drogowe, pożary i owady błonkoskrzydłe – tygodniowy raport… fot. OSP Miłoradz
Jak minął kolejny tydzień służbom ratunkowym w Malborku? Przekonajcie się, czytając poniższy raport.

W ostatnim tygodniu jednostki PSP i OSP z terenu powiatu malborskiego wyjeżdżały do 22 interwencji. Dotyczyły one m.in. owadów błonkoskrzydłych (4 interwencje), konarów drzewa (4 interwencje) i pomocy Zespołowi Ratownictwa Medycznego w otwarciu mieszkania w budynku przy ul. Zwycięstwa w Nowym Stawie. Jedna interwencja dotyczyła uwięzionego ptaka na ul. Narutowicza w Malborku, żmii przed budynkiem w Kończewicach oraz próby samobójczej w Malborku.

Strażacy obsłużyli miejsce wypadku drogowego, do którego doszło 1 lipca na drodze krajowej 22 w Kałdowie i kolizji w miejscowości Cisy (więcej na https://tvmalbork.pl/aktualnosci/43024,dk22-zderzenie-dwoch-ciezarowek-w-kaldowie-utrudni oraz https://tvmalbork.pl/aktualnosci/43031,dk22-kolizja-dwoch-pojazdow-ciezarowych-policja-uk), a także kolizję w Malborku na Alei Rodła, do której doszło 4 lipca (więcej na https://tvmalbork.pl/aktualnosci/43072,malbork-kolizja-dwoch-pojazdow-na-alei-rodla) i kolizję w Miłoradzu na skrzyżowaniu ulic Żuławska i Główna, do której doszło 6 lipca. Wskutek nieustąpienia pierwszenstwa przejazdu, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, którymi łącznie podróżowały cztery osoby. Na szczęście nikomu nic poważnego nic się nie stało.

W ubiegłym tygodniu zastępy PSP i OSP wyjeżdżały do 6. pożarów: pustostanu przy ul. Wojska Polskiego w Malborku (więcej na https://tvmalbork.pl/aktualnosci/43041,pozar-pustostanu-na-alei-wojska-polskiego-w-malbor), garażu na ul. Wojska Polskiego w Malborku, śmieci na ul. Matejki w Malborku i Chlebówce gm. Nowy Staw, budynku gospodarczego w Borętach Pierwszych gm. Lichnowy (więcej na https://tvmalbork.pl/aktualnosci/43082,pozar-budynku-gospodarczego-w-gminie-lichnowy) oraz trawy w Nowym Stawie.

 

 

Informację przekazał: Dyżurny SKKP Malbork

Zdjęcia: OSP w Miłoradzu

 

KP PSP w Malborku
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.