Wydanie nr 176/2024, Poniedziałek 24.06.2024
imieniny: pokaż (4 imiona)Emilia, Wilhelm, Danuta, Jan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Finał FilmujeMy za nami! miejsce 1 zdobyła Szkoła Podstawowa nr 2 w Malborku, koło filmowo-fotograficzne z filmem „Superbohaterka”. Zobacz film!

Finał FilmujeMy za nami! miejsce 1 zdobyła Szkoła Podstawowa nr 2 w… fot. TvMalbork.pl / Zulawyimierzeja24.pl / TvRegionalna24.pl / TvSztum.pl Piotr Wąsowicz
24 maja w Szkole Podstawowej nr 2 w Malborku odbył się finał pierwszego ogólnopolskiego konkursu filmowego dla szkół podstawowych „FilmujeMy”. Wydarzenie miało Honorowy Patronat Burmistrza Malborka i patronat medialny Radia Malbork. „FilmujeMy” to konkurs kuratoryjny, co oznacza, że jego laureaci otrzymają na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej dodatkowe 3 punkty.

Do zabawy zgłosiły się 34 szkoły z całej Polski, które za zadnie miały nagrać film o tematyce „Czyńmy dobro”. W półfinale znalazło się 25 szkół. W tym etapie filmy zostały opublikowane w Internecie na kanale YouTube konkursu. Szkoły oceniały siebie nawzajem, przyznając punkty współzawodnikom. 9 najlepszych filmów trafiło do głosowania finałowego, w którym głosowało profesjonalne jury. W ten sposób zostali wyłonieni laureaci, a ich miejsca poznaliśmy podczas finałowej gali:

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Finał był nadawany na żywo w serwisie YouTube i obfitował w wiele niespodzianek. Zapraszamy do obejrzenia nagrania z tego wydarzenia.

tekst: Maciej Kloc

 

Piotr Wąsowicz
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Miłoradz, Frombork od 49 zł Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Miłoradz, Frombork od 49 zł
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.