Wydanie nr 141/2024, Poniedziałek 20.05.2024
imieniny: pokaż (10 imion)Teodor, Anastazy, Wiktoria, Asteriusz, Bernardyn, Saturnina, Iwo, Bronimir, Rymwid, Józefa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. FilmujeMy - znamy laureatów ogólnopolskiego konkursu filmowego dla szkół podstawowych.

W poniedziałek, 13 maja została ogłoszona lista laureatów ogólnopolskiego konkursu filmowego dla szkół podstawowych „FilmujeMy”, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 2 w Malborku. Jest to konkurs kuratoryjny, którego laureaci dostaną dodatkowe punkty na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrza Miasta Malborka, a patronat medialny - Radio Malbork.

W zabawie wzięły udział 34. szkoły z całego kraju.

- „25. filmów zakwalifikowało się do głosowania międzyszkolnego, w którym to uczestnicy konkursu głosowali na swoje ulubione prace. W ten sposób wyłoniono 9. najlepszych zespołów, a ich filmy zostały ocenione przez profesjonalne jury w składzie: Joanna Wójcicka, Piotr Gadowski, Rafał Kalus (IT Media) oraz Violetta Jankowiak i Piotr Wąsowicz – informuje Maciej Kloc z SP2 w Malborku.

A kto został laureatem konkursu? Szkoła Podstawowa im. Jana Dałkowskiego w Strzelnie, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w Nowem i Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Krasickiego w Malborku z filmem pt. „Superbohaterka”.

Najlepsze filmy można obejrzeć tutaj.

- „Miejsca zajęte przez uczestników zostaną ogłoszone na gali finałowej konkursu, która odbędzie się 24 maja o godzinie 12:00 w Szkole Podstawowej nr 2 w Malborku. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na kanale YouTube konkursu. Zapraszamy serdecznie do oglądania, a wszystkim uczestnikom gratulujemy!” - dodaje Maciej Kloc.

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.