Wydanie nr 141/2024, Poniedziałek 20.05.2024
imieniny: pokaż (10 imion)Teodor, Anastazy, Wiktoria, Asteriusz, Bernardyn, Saturnina, Iwo, Bronimir, Rymwid, Józefa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Uczniowie ZST najlepsi w Powiatowej Licealiadzie w piłce nożnej.

Malbork. Uczniowie ZST najlepsi w Powiatowej Licealiadzie w piłce nożnej.… fot. ZST Malbork
W Malborku odbyły się rozgrywki Powiatowej Licealiady w piłce nożnej dziewcząt i chłopców. Najlepsze okazały się drużyny z Zespołu Szkół Technicznych w Malborku, które reprezentować będą nasz powiat w półfinale wojewódzkim.

Gospodarzem tegorocznej Powiatowej Licealiady w piłce nożnej dziewcząt i chłopców było Technikum nr 3 w Malborku. W rozgrywkach zmierzyły się drużyny gospodarza, I Liceum Ogólnokształcącego, II Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół Technicznych. Łącznie rozegrano 9. meczów, które były na dobrym poziomie piłkarskim i przebiegały w sportowej atmosferze.

- „Drużyny Zespołu Szkół Technicznych, oparte na składach uczniów i uczennic klas sportowych, wygrały wszystkie mecze. W rezultacie wygrały Powiatową Licealiadę w piłce nożnej – informuje Henryk Pawłowski, trener koordynator klas sportowych w ZST w Malborku.

Zwycięskie drużyny zmierzą się w półfinale wojewódzkim, który rozegrany zostanie 25 kwietnia na boisku szkolnym Technikum nr 3 w Malborku, z udziałem reprezentantów powiatów: nowodworskiego, sztumskiego i kwidzyńskiego.

- „Chciałbym pochwalić wszystkich uczestników tych rozgrywek za wolę sportowej rywalizacji, jednak nasze drużyny trenują codziennie profesjonalnie i w tym przypadku - jesteśmy zapewne dużo lepiej przygotowani do gry w piłkę nożną. Mam nadzieję, że awansujemy do finału wojewódzkiego i godnie będziemy reprezentować nasze miasto i powiat” – dodaje Henryk Pawłowski.

 

Trzymamy kciuki!

 

Informacja i zdjęcia: ZST w Malborku

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.