Wydanie nr 202/2024, Sobota 20.07.2024
imieniny: pokaż (9 imion)Paweł, Eliasz, Sewera, Hieronim, Małgorzata, Leon, Heliasz, Czesław, Leona
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Karambol na trasie S7. Zderzyło się sześć samochodów w pobliżu Nowego Dworu Gdańskiego - 19.04.2024 - wideo i zdjęcia

  • Wydanie nr 202/2024
  • 20 kwietnia 2024, 09:03
  • Komenda Powiatowa PSP w Nowym Dworze Gdańskim - mł. kpt. Anna Piechowska
  • Na sygnale
Karambol na trasie S7. Zderzyło się sześć samochodów w pobliżu Nowego… fot. Zdjęcia mł. asp. Jakub Michalski, Wojskowa Straż Pożarna z 22 Bazy Lotnictwa Taktycznego z Malborka Zdjęcia i wideo - TvRegionalna24.pl
W piątek 19 kwietnia godzinie 16:20 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Nowym Dworze Gdańskim otrzymał zgłoszenie o uderzeniu przez kierującego samochodem osobowym w barierę energochłonną w miejscowości Stare Babki na drodze krajowej nr S7 na pasie drogowym w kierunku Warszawy. Kolejne zgłoszenie wpłynęło o godzinie 16:36 o zderzeniu sześciu samochodów osobowych w miejscowości Cyganek. Następne zgłoszenie wpłynęło o godzinie 17:32 dotyczące zderzenia dwóch samochodów osobowych w miejscowości Dworek.

Uwaga trudne warunki na drodze 19 kwietnia 2024 - informuje Komenda Powiatowa PSP w Nowym Dworze Gdańskim
O godzinie 16:20 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Nowym Dworze Gdańskim otrzymał zgłoszenie o uderzeniu przez kierującego samochodem osobowym w barierę energochłonną w miejscowości Stare Babki na drodze krajowej nr S7 na pasie drogowym w kierunku Warszawy. W wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany. Ruch odbywa się jednym pasem.
Należy dodać, że jako pierwsi na miejscu byli strażacy z Wojskowej Straży Pożarnej  z 22. Baza Lotnictwa Taktycznego z Malborka, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i udzielili wsparcia uczestnikom zdarzenia.
Na miejscu działały:
4 x Komenda Powiatowa PSP w Nowym Dworze Gdańskim
1 x OSP Nowa Kościelnica.
Kolejne zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 16:36 o zderzeniu sześciu samochodów osobowych w miejscowości Cyganek na drodze krajowej nr S7 w kierunku Gdańska. Jedna z osób uczestniczących w zderzeniu, po przebadaniu przez przybyły na miejsce ZRM, nie wymagała dalszej hospitalizacji.
Ruch całkowicie zablokowany.
Na miejscu działały:
3 x Komenda Powiatowa PSP w Nowym Dworze Gdańskim
1 x OSP KSRG JOT Nowy Dwór Gdański
1 x Osp Marynowy
Następne zgłoszenie wpłynęło o godzinie 17:32 dotyczące zderzenia dwóch samochodów osobowych w miejscowości Dworek na drodze krajowej nr S7 w kierunku Warszawy. W wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany.
Na miejscu działały:
Na miejscu działają:
2 x Komenda Powiatowa PSP w Nowym Dworze Gdańskim
1 x OSP Marynowy
mł. kpt. Anna Piechowska
Zdjęcia mł. asp. Jakub Michalski, Wojskowa Straż Pożarna z 22 Bazy Lotnictwa Taktycznego z Malborka
Zdjęcia i wideo - TvRegionalna24.pl


Komenda Powiatowa Policji w Nowym Dworze Gdańskim
19.04.2024 - O godzinie 16:20 Dyżurny KPP Nowy Dwór Gdański otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym do którego doszło na drodze ekspresowej S7 w kierunku Warszawy. 33 letni kierujący jadąc z pasażerem, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego uderzył w bariery rozdzielające pasy ruchu. Nikt nie doznał obrażeń, ruch w kierunku Warszawy odbywa się prawym pasem oraz pasem awaryjnym. Podczas tego zdarzenia doszło do kolejnego zdarzenia drogowego, które miało miejsce również na drodze ekspresowej S7, na chwilę obecną najprawdopodobniej w zdarzeniu brało udział 6 pojazdów. Dwa pasy ruchu w kierunku Gdańska są zablokowane, ruch odbywa się pasem awaryjnym na miejscu jest patrol policji, straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe. W chwili obecnej ustalane są szczegóły zdarzenia.

 

 

Komenda Powiatowa PSP w Nowym Dworze Gdańskim - mł. kpt. Anna Piechowska
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.