Wydanie nr 144/2024, Czwartek 23.05.2024
imieniny: pokaż (9 imion)Dezydery, Iwona, Symeon, Michał, Emilia, Dezyderiusz, Budziwoj, Eufrozyna, Jan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Policjant, który mi pomógł – można zgłaszać swoich kandydatów.

  • Wydanie nr 144/2024
  • 9 kwietnia 2024, 13:24
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
Malbork. Policjant, który mi pomógł – można zgłaszać swoich kandydatów. fot. KPP Malbork
Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji jest organizatorem ogólnopolskiego konkursu pn. „Policjant, który mi pomógł”, którego głównym celem jest w szczególności promocja postaw i umiejętności policjantów osobiście zaangażowanych w pomoc osobom krzywdzonym. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 maja.

Celem przedsięwzięcia jest wyróżnienie tych funkcjonariuszy, którzy w codziennej służbie charakteryzują się profesjonalizmem, empatią i umiejętnościami, szczególnie w zakresie niesienia pomocy osobom krzywdzonym i doznającym przemocy domowej. Konkurs „Policjant, który mi pomógł” jest kolejnym działaniem Policji mającym na celu wyróżnienie funkcjonariuszy, którzy w społecznej ocenie zasługują na wyróżnienie za niesioną pomoc.

- „Przedsięwzięcie dotyczy wszystkich funkcjonariuszy bez względu na charakter pełnionej służby. Wszyscy pełnią służbę dla bezpieczeństwa społeczności, ale także budują jego poczucie, zwalczając przestępczość oraz pomagając osobom pokrzywdzonym lub poszkodowanym, np. w wyniku nieszczęśliwych wypadków. Zgodnie z regulaminem, zgłoszenia może dokonać osoba indywidualna, instytucja lub organizacja” - wyjaśnia st. sierż. Martyna Orzeł, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Malborku.

Regulamin Konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie https://policja.pl/pol/aktualnosci/243628,Trwa-konkurs-Policjant-ktory-mi-pomogl.html.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 maja br. 

Formularze zgłoszeniowe można nadsyłać na adres poczty elektronicznej e-mail: policjantktorymipomogl@policja.gov.pl

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.