Wydanie nr 206/2024, Środa 24.07.2024
imieniny: pokaż (7 imion)Olga, Antoni, Kinga, Wojciecha, Kunegunda, Krystyna, Zyglinda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Wkrótce Targi Edukacyjne dla absolwentów szkół podstawowych.

Już w drugiej połowie kwietnia w sali gimnastycznej II Liceum Ogólnokształcącego w Malborku odbędzie się druga odsłona Targów Edukacyjnych. Tym razem oferta skierowana będzie do uczniów ostatnich klas szkół podstawowych.

Powiatowy Urząd Pracy w Malborku zachęca do udziału w drugiej części XIII Targów Edukacyjnych, które odbędą się we wtorek, 16 kwietnia br. w godz. 11:30-13:30 w sali gimnastycznej II LO w Malborku. Ta część skierowana jest dla absolwentów szkół podstawowych z naszego powiatu. Ofertę zaprezentują szkoły ponadpodstawowe oraz instytucje szkoleniowe. Ponadto będzie można skorzystać z pomocy doradczyń zawodowych PUP.

- „To jest wspaniała okazja, aby spotkać się z przedstawicielami szkół ponadpodstawowych oraz instytucji szkoleniowych. To także okazja, aby podyskutować, zdobyć materiały informacyjne, poznać trendy w kierunkach zawodowych, by ułatwiło to w podejmowaniu decyzji jak ukierunkować swoją przyszłość edukacyjną, a co za tym idzie karierę zawodową” – zachęca do udziału w targach Powiatowy Urząd Pracy w Malborku. - „Pomożemy tobie w wyborze ścieżki edukacyjnej, planowaniu kariery zawodowej”.

Z kolei dla wszystkich wystawców targi to czas na podzielenie się wiedzą, okazja do promocji oraz nawiązania wartościowych kontaktów z potencjalnymi uczestnikami.

Udział w targach jest bezpłatny.

 

 

 

Informacja: PUP Malbork

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.