Wydanie nr 116/2024, Czwartek 25.04.2024
imieniny: pokaż (7 imion)Kaliksta, Ewodia, Markusław, Jarosław, Ewodiusz, Marek, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Policjanci uczestniczyli w Targach Edukacyjnych.

  • Wydanie nr 116/2024
  • 28 marca 2024, 13:38
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
Malbork. Policjanci uczestniczyli w Targach Edukacyjnych. fot. KPP Malbork
Powiatowy Urząd Pracy w Malborku po raz XIII zorganizował Targi Edukacyjne. Była to idealna okazja do zaprezentowania oferty służby w Policji i spotkania z potencjalnymi kandydatami poszukującymi pracy. W przedsięwzięciu wziął udział dzielnicowy oraz pracownik cywilny zajmujący się doborem kandydatów do służby.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Malborku wzięli udział w targach edukacyjnych, które odbyły się w środę, 27 marca w II Liceum Ogólnokształcącym w Malborku. Organizatorem przedsięwzięcia był Powiatowy Urząd Pracy w Malborku.

- „W trakcie wydarzenia mundurowi zachęcali uczestników targów do wstąpienia w policyjne szeregi, przedstawiając ofertę służby oraz wymogi formalne dotyczące kandydatów. Zainteresowani służbą w Policji mieli okazję osobiście porozmawiać z sierż. szt. Markiem Dawidowiczem, który na co dzień pełni służbę dzielnicowego oraz z pracownikiem cywilnym komendy, który jest odpowiedzialny za dobór kandydatów do służby. Wszystkim zainteresowanym funkcjonariusze udzielili niezbędnych informacji na temat przebiegu postępowania kwalifikacyjnego, wymaganiach oraz o szkoleniu policyjnym” – wyjaśnia st. sierż. Martyna Orzeł, oficer prasowy KPP w Malborku.

Niezbędne informacje na temat rekrutacji oraz służby w Policji na stronie https://dobor.pomorska.policja.gov.pl/. Aplikację do służby można złożyć w Komendzie Powiatowej Policji w Malborku, gdzie w razie wątpliwości mundurowi pomogą właściwie wypełnić dokumenty.


 

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.