Wydanie nr 141/2024, Poniedziałek 20.05.2024
imieniny: pokaż (10 imion)Teodor, Anastazy, Wiktoria, Asteriusz, Bernardyn, Saturnina, Iwo, Bronimir, Rymwid, Józefa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. W mieszkaniu mieli schowane prawie 2 kg narkotyków – grozi im do 10 lat więzienia.

  • Wydanie nr 141/2024
  • 25 marca 2024, 12:48
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
Malbork. W mieszkaniu mieli schowane prawie 2 kg narkotyków – grozi… fot. KPP Malbork
Kryminalni zatrzymali trzy osoby podejrzane o posiadanie narkotyków. W jednym z mieszkań na terenie Malborka policjanci ujawnili prawie 2 kg środków odurzających. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Malborku w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że na terenie jednego z mieszkań w Malborku mogą znajdować się środki odurzające. Policjanci pojechali pod wskazany adres, aby zweryfikować uzyskaną informację.

- „Na miejscu zastali 34-letniego mężczyznę, jego 23-letnią partnerkę oraz ich 36-letniego kolegę, którzy byli wyraźnie zdziwieni niezapowiedzianą wizytą kryminalnych. Po wejściu do mieszkania funkcjonariusze zauważyli leżący na stole pojemnik z zawartością luźno rozsypanego suszu roślinnego oraz foliowe zawiniątka. Policjanci natychmiast przystąpili do przeszukania, a ich podejrzenia co do posiadania znacznej ilości narkotyków się potwierdziły” - wyjaśnia st. sierż. Martyna Orzeł, oficer prasowy KPP w Malborku. - „W mieszkaniu znaleźli reklamówki, pudełka i woreczki z zawartością białej zbrylonej substancji oraz worek z suszem koloru brunatno-zielonego. Część narkotyków była ukryta w sejfie wraz z gotówką w kwocie około 18 tysięcy złotych, która została również zabezpieczona przez kryminalnych”.

Funkcjonariusze łącznie zabezpieczyli prawie 2 kilogramy narkotyków, które po badaniu testerem okazały się amfetaminą i marihuaną. Policjanci zatrzymali trzy osoby podejrzane o posiadanie narkotyków.

- „Po wykonaniu czynności procesowych i złożeniu wyjaśnień, zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków usłyszał 34-letni mężczyzna i jego 23-letnia partnerka. Sąd zastosował środki zapobiegawcze w postaci tymczasowego aresztowania wobec mężczyzny a wobec kobiety policyjny dozór i zakaz opuszczania kraju” - dodaje policjantka.

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.