Wydanie nr 115/2024, Środa 24.04.2024
imieniny: pokaż (10 imion)Fidelis, Erwin, Horacy, Egbert, Grzegorz, Horacjusz, Aleksja, Aleksy, Aleksander, Saba
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Posiadał narkotyki i prowadził samochód pod ich wpływem.

  • Wydanie nr 115/2024
  • 26 lutego 2024, 12:24
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
Malbork. Posiadał narkotyki i prowadził samochód pod ich wpływem. fot. KPP Malbork
Policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu elbląskiego, który kierował pojazdem w stanie po użyciu środka odurzającego. W plecaku mężczyzny funkcjonariusze znaleźli prawie 30 gramów narkotyków. Ale to nie koniec jego przewinień.

W sobotę, 24 lutego wieczorem w centrum Malborka policjanci zatrzymali do kontroli drogowej osobowego Forda. Kierującym był 35-letni mieszkaniec powiatu elbląskiego.

- „W trakcie interwencji mężczyzna zachowywał się nerwowo, był pobudzony i unikał kontaktu wzrokowego z policjantami. Wzbudziło to podejrzenia u podejmujących interwencję funkcjonariuszy. Postanowili przeprowadzić badanie, które wykazało, że mężczyzna kierował swoim pojazdem pod wpływem amfetaminy” - wyjaśnia st. sierż. Martyna Orzeł, oficer prasowy KPP w Malborku. - „Ponadto w plecaku, który posiadał, mundurowi znaleźli pojemnik z zawartością prawie 30 gramów metamfetaminy oraz woreczek, w którym były tabletki z substancją psychoaktywną. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 35-latek był poszukiwany do odbycia kary 32 dni pozbawienia wolności za posiadanie środków odurzających”.

Mundurowi niezwłocznie zatrzymali mężczyznę i przewieźli do policyjnego aresztu.

- „35-latek za kierowanie pojazdem w stanie po użyciu środka odurzającego stracił prawo jazdy oraz usłyszał już zarzuty. Za kierowanie pojazdem pod wpływem narkotyków i ich posiadanie grozi mu kara nawet do 3 lat więzienia” - dodaje policjantka.

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.