Wydanie nr 116/2024, Czwartek 25.04.2024
imieniny: pokaż (7 imion)Kaliksta, Ewodia, Markusław, Jarosław, Ewodiusz, Marek, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Walentynki na wesoło – tak bawili się słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wideo i zdjęcia

Malbork. Walentynki na wesoło – tak bawili się słuchacze Uniwersytetu… fot. TvRegionalna24.pl
Walentynki – czyli święto miłości i radości obchodzili również słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Malborku. Było słodko, tanecznie i przede wszystkim wesoło – każdemu z uczestników towarzyszył tego dnia bardzo dobry humor.

W środę, 14 lutego zorganizowano Walentynki dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Malborku. Sala w Szkole Łacińskiej była wypełniona po brzegi. Wszystkim towarzyszył bardzo dobry humor – w końcu był to wyjątkowy, pełen miłości i radości dzień. Słuchaczy i zaproszonych gości przywitała nowa koordynatorka U3W Agata Szumska, która zastąpiła na tym miejscu Teresę Żelazo.

Przypomnijmy, że Teresa Żelazo była założycielką malborskiego U3W w 2004 r. i jego koordynatorką przez 19 lat. W ubiegłym roku, wraz z zakończeniem roku akademickiego przeszła na emeryturę. Jednak uczestniczy w życiu Uniwersytetu, ponieważ sama została - ku uciesze wszystkich - jego słuchaczką. Obecnie U3W zrzesza ponad 300 słuchaczy, którzy biorą udział w różnego rodzaju zajęciach przygotowywanych przez U3W i Malborskie Centrum Kultury i Edukacji.

Ale wróćmy do Walentynek. Nie zabrakło imieninowych i urodzinowych życzeń dla trojga słuchaczy U3W, była również poczta walentynkowa, która wzbudziła wiele uśmiechu i radości wśród obdarowywanych. I oczywiście mnóstwo słodkości. Przez tak licznie zgromadzonymi malborskimi seniorami wystąpił zespół wokalno-kabaretowy „Ale Babki” z zaprzyjaźnionego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Elbląga, który dostarczył sporą dawkę muzyczną i komediową. Zresztą, sami się przekonajcie!

Zapraszamy na materiał wideo z tego wyjątkowego wydarzenia.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.