Wydanie nr 202/2024, Sobota 20.07.2024
imieniny: pokaż (9 imion)Paweł, Eliasz, Sewera, Hieronim, Małgorzata, Leon, Heliasz, Czesław, Leona
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Bombers Malbork Mistrzem Polski amatorów w hokeju na lodzie małych lodowisk.

Bombers Malbork Mistrzem Polski amatorów w hokeju na lodzie małych lodowisk. fot. FB Hokej Orły Przasnysz/Mistrz Polski amatorów w hokeju na lodzie małych lodowisk
Hokejowa drużyna z Malborka została Mistrzem Polski w rozegranym w Przasnyszu (na Mazowszu) finale turnieju amatorskich drużyn hokeja na lodzie małych lodowisk. Najlepszym zawodnikiem tych rozgrywek okazał się Michał Żołnowski z Bombers Malbork.

W sobotę, 10 lutego w Przasnyszu odbył się finał Mistrzostw Polski amatorów w hokeju na lodzie małych lodowisk z udziałem sześciu drużyn, wyłonionych we wcześniejszych turniejach kwalifikacyjnych. Wśród nich znalazła się malborska drużyna Kaes Alegre Bombers. Organizatorem rozgrywek była Federacja Hokejowa MPA24 małych lodowisk.

Po zaciętych zmaganiach, efektem których był komplet zwycięstw, Mistrzem Polski amatorów w hokeju na lodzie małych lodowisk została drużyna z Malborka - Kaes Alegre Bombers. Tytuł Wicemistrza przypadł zespołowi z Łodzi – Kanzas Hockey Team. Trzecie miejsce zajęła drużyna Diabły Grabce.

Poza podium znalazły się drużyny: Ice Team Ciechanów, Orły Przasnysz oraz Borsuki Olsztyn.

Wszystkie drużyny otrzymały puchary, a zwycięzcom wręczono pamiątkowe medale. Uhonorowano również najlepszych zawodników. Najlepszym bramkarzem turnieju został Paweł Wachowiak z Kanzas Hockey Team, królem strzelców - Tomasz Wacławski z drużyny Diabły Grabce. Tytuł MVP (najlepszego zawodnika tych rozgrywek) otrzymał Michał Żołnowski z Kaes Alegre Bombers Malbork.

Wyróżnienie od Federacji Amatorskich Drużyn Hokeja otrzymał najstarszy aktywny zawodnik w Polsce: 85-letni Wiesław Smoliński z drużyny Orły Przasnysz.

 

Naszej drużynie gratulujemy i życzymy kolejnych sportowych sukcesów!

 

 

Informacja i zdjęcia: FB Hokej Orły Przasnysz

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.