Wydanie nr 53/2024, Czwartek 22.02.2024
imieniny: pokaż (7 imion)Marta, Małgorzata, Marwald, Konkordia, Wrocisław, Marold, Chociebąd
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Muzyczna niespodzianka po Karnawałowym Balu Charytatywnym w Miłoradzu. Wideo

Muzyczna niespodzianka po Karnawałowym Balu Charytatywnym w Miłoradzu.… fot. kadr z teledysku
Społeczność szkolna Zespołu Szkół i Przedszkola w Miłoradza w wyjątkowy sposób podziękowała organizatorom i wszystkim, którzy wzięli udział w VI Karnawałowym Balu Charytatywnym na rzecz szkoły.

Po raz 6. odbył się Karnawałowy Bal Charytatywny organizowany przez Radę Rodziców Zespołu Szkół i Przedszkola w Miłoradzu. W tym roku udało się zebrać ponad 30 tys. zł. Cały dochód przeznaczony zostanie na potrzeby szkoły.

- „W tym roku chcielibyśmy m. in. wesprzeć, wzbogacić i doposażyć świetlicę. W tym celu ważne jest, aby była wyposażona w różne gry, zabawki, klocki, które zapewniają nie tylko rozrywkę, ale posiadają walory edukacyjne i integrują dzieci. Ważnym elementem są również siedziska świetlicowe, kolorowe pufy, siedziska modułowe, gdzie dzieci mogłyby w strefie relaksu odpocząć, wyciszyć się, bądź poczytać” - informowała po Balu przewodnicząca Rady Rodziców Anna Dawidowicz.

Od balu minęło kilka dni, a uczniowie i nauczyciele szkoły postanowili w wyjątkowy sposób podziękować organizatorom i uczestnikom balu.

- „W ramach podziękowań za Państwa wielkie serca przygotowaliśmy muzyczną niespodziankę z udziałem dzieci, uczniów oraz Gronem Pedagogicznym w profesjonalnym studiu muzycznym Creme de la Creme Studio - Jacek Langowski” - informuje Anna Dawidowicz, która odpowiadała za montaż. - „ W muzycznych przygotowaniach pomogła również mama uczniów naszej szkoły, pani Marika Białko”.

 

Zapraszamy na muzyczną niespodziankę od ZSiP w Miłoradzu! Podzielcie się z nami swoimi wrażeniami po jej obejrzeniu.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.