Wydanie nr 206/2024, Środa 24.07.2024
imieniny: pokaż (7 imion)Olga, Antoni, Kinga, Wojciecha, Kunegunda, Krystyna, Zyglinda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Nigdy nie jest za późno na realizację swoich pasji - Powiatowy Urząd Pracy zaprasza na warsztaty.

Malbork. Nigdy nie jest za późno na realizację swoich pasji - Powiatowy… fot. archiwum TvRegionalna24.pl
Powiatowy Urząd Pracy w Malborku zaprasza do udziału w warsztatach, które poprowadzi Jacek Chlebowski – strażak ochotnik, pracownik PUP. Zapisy do 23 stycznia.

Co byś pomyślał o kimś, kto w wieku 40 lat postanowił zrealizować swoje pasje? Kto przewrócił swoje dotychczasowe życie, by poświęcić się pomaganiu innym? Czy myślisz, że kiedyś może być za późno na wprowadzenie pozytywnych zmian?

- „Przedstawiamy niezwykłe warsztaty, które rzucają światło na historię człowieka, który jako dojrzały mężczyzna podjął wyzwanie i poświęcił się służbie społecznej. Nasz prelegent, kolega z Urzędu i członek Ochotniczej Straży Pożarnej Ratownictwa Wodnego, pokonał wszelkie przeszkody, aby zrealizować swoje marzenie. Przyjdź i posłuchaj fascynującej historii pełnej determinacji, poświęcenia i odwagi! Dowiedz się, dlaczego nigdy nie jest za późno na podjęcie decyzji, które zmienią Twoje życie. Zdobądź inspirację do odkrywania swoich pasji i podążania za nimi, niezależnie od wieku czy dotychczasowej ścieżki życiowej” – zachęca do udziału w warsztatach Powiatowy Urząd Pracy w Malborku.

Warsztaty odbędą się w piątek, 26 stycznia w godz. 11:30-13:00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Malborku sala 27, II piętro.

- „Zapraszamy wszystkich młodych ludzi do udziału w naszych warsztatach. Razem odkryjemy, jak pasja może być motorem zmian, a odwaga może otworzyć nowe drzwi” – podsumowuje PUP.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.