Wydanie nr 196/2024, Niedziela 14.07.2024
imieniny: pokaż (11 imion)Marcelin, Ulryk, Kamil, Tuskana, Franciszek, Dobrogost, Kosma, Marceli, Izabela, Damian, Angelina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gmina Miłoradz zaprasza najmłodszych na wyścigi rowerowe.

Gmina Miłoradz zaprasza najmłodszych na wyścigi rowerowe. fot. zdjęcie poglądowe
Stowarzyszenie Młodzi dla Żuław w partnerstwie z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Miłoradzu zapraszają najmłodszych mieszkańców gminy do wzięcia udziału w wyścigach na rowerkach. Liczba miejsc ograniczona – już dziś zgłoś swoje dziecko!

W niedzielę, 24 września na terenie obiektu ORLiK przy ul. Szkolnej w Miłoradzu odbędzie się rodzinny piknik sportowy pn. „Nasze pierwsze dwa kółka”, podczas którego odbędą się wyścigi na rowerkach dla dzieci w wieku 3-9 lat.

- Nie liczy się czas i rywalizacja, a aktywne spędzenie niedzielnego popołudnia w gronie rodziny i odstawienie w kąt telefonów, tabletów i laptopów. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal, wodę i owoc. Przygotujemy również nagrody niespodzianki” - zachęca do wzięcia udziału w pikniku Marcin Szesza, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Miłoradzu.

W programie także piknik rodzinny, darmowe dmuchańce, lody i wiele ciekawych atrakcji.

Wydarzenie odbędzie się dzięki pozyskanym środkom z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu „Sport dla Wszystkich”. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Młodzi dla Żuław w partnerstwie z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Miłoradzu.

 

Regulamin zawodów w załączniku.

 

 

 

 

Informacja: GOKiS Miłoradz

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Załączone pliki do pobrania (1)

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.