Wydanie nr 196/2024, Niedziela 14.07.2024
imieniny: pokaż (11 imion)Marcelin, Ulryk, Kamil, Tuskana, Franciszek, Dobrogost, Kosma, Marceli, Izabela, Damian, Angelina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Stare Pole. Największe hity musicali rozbrzmiały na scenie GOKiS.

Stare Pole. Największe hity musicali rozbrzmiały na scenie GOKiS. fot. GOKiS Stare Pole
Na scenie Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Starym Polu wystąpiła Anastazja Simińska z Elbląską Orkiestrą Kameralną. W repertuarze artystki znalazły się utwory z najsłynniejszych musicali.

W sobotę, 15 lipca w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Starym Polu odbył się koncert pt. „Polskie Musicale i nie tylko”. To niepowtarzalne wydarzenie w wykonaniu wokalistki Anastazji Simińskiej, pianisty Adama Pietrzaka i Elbląskiej Orkiestry Kameralnej pod batutą Andrzeja Borzyma wprowadziło widzów w wyjątkowy nastrój i przyniosło wiele niezapomnianych wrażeń.

W repertuarze znalazły się utwory z najsłynniejszych polskich i zagranicznych musicali, m. in. „La La Land”, „I Will Always Love You”, „Singin' in the Rain”, „Modlitwa o uśmiech” z musicalu Francesco, „Dziedziczka” z musicalu Chłopi czy „Oczy tej małej” z musicalu Sztukmistrz z Lublina.

Wśród zgromadzonej publiczności obecni byli m.in. wójt gminy Stare Pole Marek Szczypior wraz z małżonką Jolantą, dyrektorzy jednostek, stały przedstawiciel Stolicy Apostolskiej przy Organizacjach Międzynarodowych w Wiedniu ks. Prałat Janusz Urbańczyk oraz proboszcz parafii pw. św. Barbary w Krzyżanowie ks. Sławomir Lorek.

 

 

 

 

Informacja i zdjęcia: GOKiS Stare Pole

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.