Wydanie nr 275/2023, Poniedziałek 2.10.2023
imieniny: pokaż (5 imion)Leodegar, Stanimir, Teofil, Nasiębor, Ursycyn
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Miłoradz. Wielkie grillowanie na Żuławach – gwiazdą zespół After Party.

Za tydzień w Miłoradzu odbędzie się impreza plenerowa pn. „Wielkie grillowanie na Żuławach”. W programie m.in. animacje dla najmłodszych, pokazy, degustacje, występy dzieci i koncerty. Gwiazdą wieczoru będzie zespół After Party.

W czwartek, 8 czerwca na terenie rekreacyjnym przy ulicy Szkolnej w Miłoradzu odbędzie się „Wielkie grillowanie na Żuławach”. Będzie to wydarzenie podczas którego mieszkańcy gminy Miłoradz i okolicznych miejscowości będą mogli wziąć udział w pokazie kulinarnym i degustacji, ale również pobawić się podczas koncertów. Początek wydarzenia o godzinie 14.00. Zabawa potrwa do północy.

Podczas imprezy promowane będą lokalne produkty. Przygotowywane zostaną potrawy na plenerowym grillu, a następnie uczestnicy zabawy będą mogli ich skosztować. Równolegle będą się odbywały animacje dla najmłodszych, pojawią się dmuchańce, stoiska z małą gastronomią.

Gwiazdą imprezy będzie zespół After Party.

Wcześniej wystąpi Magdalena Wasylik, piosenkarka, której głos rozpoznają na pewno dzieci – i zapewne także ich rodzice – bo to ona śpiewa wiele piosenek z telewizyjnych bajek i podkłada głos postaciom familijnych filmów.

O oprawę muzyczną zadba także zespół Derby oraz DJ Marmax.

 

Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Młodzi dla Żuław oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

 

 

 

Informacja prasowa GOKiS Miłoradz

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.