Wydanie nr 90/2023, Piątek 31.03.2023
imieniny: pokaż (8 imion)Gwido, Beniamin, Kornelia, Dobromira, Balbina, Amos, Achacjusz, Achacy
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Powiat nowodworski. Policjanci z Krynicy Morskiej wystąpili w znanym serialu dokumentalnym. Premiera już 2 lutego.

Powiat nowodworski. Policjanci z Krynicy Morskiej wystąpili w znanym… fot. KPP Nowy Dwór Gdański
Jeśli chcecie zobaczyć z czym nowodworscy policjanci w trakcie służby borykają się w szczycie sezonu wakacyjnego na Mierzei Wiślanej, oglądajcie już 2 lutego serial „Policjanci z sąsiedztwa”.

Asp. Aleksandra Hofmann i mł. asp. Piotr Radzanowski na co dzień pełnią służbę w Posterunku Policji w Krynicy Morskiej. Zostali wybrani do udziału w projekcie telewizyjnym „Policjanci z sąsiedztwa”.

- „Jest to prawdziwy dokumentalny serial o pracy policjantów. Kamery towarzyszyły im w szczycie sezonu wakacyjnego podczas codziennej służby. Będzie można zobaczyć autentyczne i ciekawe interwencje, prawdziwe ludzkie problemy” - informuje mł. asp. Karolina Figiel, oficer prasowy KPP w Nowym Dworze Gdańskim. - „Asp. Aleksandra Hofmann ma 45 lat i od 15 lat nosi policyjny mundur, natomiast 31 - letni mł. asp. Piotr Radzanowski pracuje w policyjnych szeregach od 10 lat. Tworzą zgraną „patrolową parę”, zawsze są radośni, uśmiechnięci i rozumieją się bez słów”.

Do udziału w programie zgłosiła ich oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim, przeprowadzając policjantów przez castingi do projektu dokumentalnego „Policjanci z sąsiedztwa”, który realizowany jest w porozumieniu z Komendą Główną Policji.

- „Nasi policjanci zostali wysoko ocenieni przez producentów programu i zostali wybrani do udziału w filmie. Pierwsze nagrania ruszyły w sierpniu 2022 roku. Kamery towarzyszyły funkcjonariuszom w trakcie codziennej służby, pokazywały autentyczne sytuacje i różnorodność ich pracy” - dodaje policjantka. - Jako pierwsi w Polsce w programie pokażą m. in. pracę na łódce policyjnej. Zobaczycie, jak wygląda służba „na wodzie” oraz jak w szczycie sezonu wakacyjnego, gdy na Mierzei Wiślanej są kilkugodzinne korki na drogach, nasi funkcjonariusze eskortują rodzącą kobietę”.

Serial pokazuje, że funkcjonariusze z Krynicy Morskiej mają poczucie humoru, emocje i własne pasje. Pokazuje również, że policjanci są zaangażowani w swoją pracę, bezpieczeństwo mieszkańców i turystów, starają się zawsze być blisko ludzi i pomagać w najbardziej błahych problemach.

-W serialu zobaczycie wiele ciekawych interwencji, prawdziwe emocje i różne problemy!” - podsumowuje mł. asp. Karolina Figiel.

Premiera serialu już w czwartek, 2 lutego br. o godz. 20:50 w telewizji Wirtualna Polska.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.