Wydanie nr 27/2023, Piątek 27.01.2023
imieniny: pokaż (10 imion)Aniela, Rozalia, Jan Chryzostom, Jerzy, Julian, Przybysław, Adalruna, Alruna, Angelika, Teodoryk
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

DK22. Kobieta w ciąży trafiła do szpitala po zderzeniu dwóch osobówek.

DK22. Kobieta w ciąży trafiła do szpitala po zderzeniu dwóch osobówek. fot. OSP Lisewo Malborskie
Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór na drodze krajowej 22 przed Mostem Knybawskim od strony powiatu malborskiego, gdzie na odcinku Knybawa – Gnojewo prowadzone są prace budowlane związane z przebudową drogi. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych, do szpitala trafiła kobieta w ciąży.

W czwartek, 19 stycznia br. przed godz. 18.00 na DK22 przed Mostem Knybawskim na rzece Wiśle od strony miejscowości Kończewice gm. Miłoradz doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Alfa Romeo i Skoda Fabia. Pojazdami podróżowały łącznie trzy osoby.

Z informacji dyżurnego stanowiska kierowania komendanta powiatowego PSP w Malborku wynika, że na miejsce zdarzenia jako pierwsze dojechały jednostki z Tczewa. Most Knybawski znajduje się na granicy powiatów malborskiego i tczewskiego, i jest terenem współdziałania zastępów. Po krótkim czasie dojechały zastępy JRG Malbork i OSP Lisewo Malborskie.

Mężczyźni podróżujący jednym z pojazdów odmówili udzielenia pomocy medycznej, jednak kierująca drugim samochodem młoda kobieta w ciąży doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala.

Na czas trwania akcji ratunkowej ruch w tym miejscu odbywał się wahadłowo.

 

 

 

 

Zdjęcia: OSP Lisewo Malborskie

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.