Wydanie nr 333/2023, Środa 29.11.2023
imieniny: pokaż (8 imion)Klementyna, Walter, Błażej, Bolemysł, Przemysł, Fryderyk, Saturnin, Paramon
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Tczew. Smutny finał poszukiwań Macieja Romanowskiego.

29 – letni Maciej Romanowski poszukiwany był od wigilii, kiedy kilka minut przed północą wyszedł z domu w Bałdowie. Nie miał przy sobie żadnych dokumentów. Od tamtej pory nie nawiązał z rodziną kontaktu. Po pięciu dniach poszukiwań, służby mundurowe prawdopodobnie odnalazły ciało zaginionego w kanale melioracyjnym między Bałdowem a Knybawą. Policja prowadzi w tej sprawie dochodzenie.

Młody mężczyzna wyszedł z domu w wigilię około godz. 23.50. Nie zabrał ze sobą żadnych dokumentów a ni telefonu, mógł mieć laptopa. Służby od momentu zgłoszenia o zaginięciu, prowadziły szeroko zakrojoną akcję poszukiwawczą. W końcu w czwartek, 29 grudnia 2022 r. natrafiono na ciało. Z dużym prawdopodobieństwem jest to zaginiony Maciej.

- „Dzisiaj o godzinie 10 policjanci wraz ze strażakami znaleźli w kanale melioracyjnym zwłoki najprawdopodobniej zaginionego Macieja Romanowskiego” - poinformowała 29 grudnia 2022 r. st. post. Katarzyna Ożóg, p.o. oficera prasowego KPP w Tczewie. - „Na miejscu pod nadzorem prokuratora oraz z udziałem biegłego z zakresu medycyny sądowej pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej. Funkcjonariusze wykonali oględziny, policyjny technik sporządził dokumentację fotograficzną. Policjanci cały czas pracują nad tą sprawą i szczegółowo wyjaśniają okoliczności zdarzenia”.

Policja nie informuje o szczegółach sprawy. Okoliczności zaginięcia i śmierci mężczyzny nadal pozostają niewyjaśnione.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.