Wydanie nr 170/2024, Wtorek 18.06.2024
imieniny: pokaż (9 imion)Elżbieta, Paula, Marek, Efrem, Emil, Gerwazy, Drohobysz, Amanda, Miłobor
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

AKTUALIZACJA. Malbork. Zderzenie trzech osobówek na moście. Wideo

AKTUALIZACJA. Malbork. Zderzenie trzech osobówek na moście. Wideo fot. TvRegionalna24.pl
Do zdarzenia doszło w środowy wieczór. Na moście nad Nogatem w Malborku, w ciągu dróg krajowych 22 i 55 zderzyły się trzy samochody osobowe. Dwie osoby zostały ranne.

AKTUALIZACJA. Piątek, 2 grudnia 2022 r. godz. 15.55

Jak poinformowała st. asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP w Malborku, policjanci ponad 3 godziny pracowali na miejscu wypadku drogowego.

- „Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 31-latek kierujący Skodą, będąc na pasie do prawoskrętu, nie zachował ostrożności i najechał na tył jadącego przed nim Forda. Efektem domina, Ford uderzył w jadącego przed nim Citroena. Badanie stanu trzeźwości kierujących wykazało, że wszyscy byli trzeźwi. Policjanci sporządzili oględziny miejsca zdarzenia, przesłuchali świadków i kierowali ruchem, który w miejscu zdarzenia był mocno utrudniony. W wyniku tego zdarzenia obrażenia odniosła 53-letnia kierująca Citroenem, która została przewieziona do szpitala” - wyjaśniła policjantka.

Policjanci apelują!

Wcześnie zapadający zmrok, opady śniegu i śniegu z deszczem,  mokra, śliska nawierzchnia i pierwsze przymrozki powodują spore utrudniania dla użytkowników dróg, zwłaszcza dla kierowców. Pamiętajmy o tym, żeby zawsze dostosować prędkość do warunków panujących na drodze. Dopuszczalna prędkość na danym odcinku drogi, nie zawsze jest prędkością bezpieczną. Jedźmy z prędkością zapewniającą panowanie nad pojazdem, a w szczególności: rzeźby terenu, stanu i widoczności drogi, stanu i ładunku pojazdu, warunków atmosferycznych i natężenia ruchu. Pamiętajmy również, że droga hamowania w takich warunkach się wydłuża i musimy znacznie wcześniej reagować na to co dzieje się na drodze.

 

W czwartek, 1 grudnia br. o godz. 16.59 dyżurny stanowiska kierowania komendanta powiatowego PSP w Malborku otrzymał zgłoszenie o wypadku trzech pojazdów osobowych na moście nad Nogatem w Malborku w kierunku Tczewa. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały ranne. Pas ruchu do prawoskrętu w kierunku Nowego Dworu Gdańskiego zablokowany był przez około 2 godziny. Samochody jadące w kierunku Nowego Dworu Gdańskiego mogły skręcać z pasa do jazdy na wprost.

 

 

 

Zdjęcia: KPP w Malborku

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.