Wydanie nr 272/2023, Piątek 29.09.2023
imieniny: pokaż (17 imion)Cyriak, Dadzbog, Dadzboga, Lutwin, Dariusz, Franciszek, Fraternus, Gabriel, Gajana, Grimbald, Michalina, Michał, Mikołaj, Rafał, Rypsyma, Teodota, Ludwin
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gmina Stare Pole. Zaprzęg Św. Mikołaja wkrótce wyruszy na spotkanie z dziećmi. Znamy trasę przejazdu.

Wójt Gminy Stare Pole Marek Szczypior i Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają na wyjątkowe spotkanie ze św. Mikołajem. Po raz trzeci przez gminę Stare Pole przejedzie Zaprzęg Św. Mikołaja. W tym roku wydarzeniu przyświeca hasło „Mikołaj nie bierze – Mikołaj rozdaje”.

W niedzielę, 4 grudnia br. Zaprzęg Św. Mikołaja odwiedzi miejscowości gminy Stare Pole: Kaczynos - Kolonia, Złotowo, Kraszewo, Królewo, Kaczynos, Ząbrowo, Szlagnowo i Kławki. Finał spotkania z św. Mikołajem odbędzie się na terenie kompleksu sportowego w Starym Polu przy ul. Bema 7.

Aby świąteczna akcja przebiegła sprawnie, św. Mikołaj prosił o przekazanie instrukcji ze szczegółami akcji:

1. Zaprzęg Św. Mikołaja rozpocznie podróż o godzinie 13.00 sprzed Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Starym Polu, kierując się do miejscowości Kaczynos - Kolonia (punkt A na mapie) i zgodnie z kolejnymi literami alfabetu będzie poruszał się przez gminę Stare Pole.

2. Słodkie prezenty otrzymają wyłącznie te dzieci, które przyjdą na powitanie św. Mikołaja we wskazane miejsce na mapie.

Niestety, św. Mikołaj nie ma możliwości odwiedzenia wszystkich miejscowości w gminie, dlatego prosi wszystkich pragnących spotkać się z nim, aby przybyli do najbliższych wskazanych miejsc spotkań na trasie przejazdu.

Godzinowy rozkład wizyt oraz miejsce spotkania wyszczególnione na plakacie.

 

Nie może was tam zabraknąć!


 


 

Informacja: GOKiS Stare Pole

GOKiS Stare Pole
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.