Wydanie nr 31/2023, Wtorek 31.01.2023
imieniny: pokaż (8 imion)Cyrus, Euzebiusz, Jan, Ksawery, Ludwik, Marceli, Marcelin, Marcelina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Debata społeczna - policjanci porozmawiają z seniorami o bezpieczeństwie.

  • Wydanie nr 31/2023
  • 28 pażdziernika 2022, 16:32
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
Malborscy policjanci zapraszają słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku do Szkoły Łacińskiej na debatę społeczną dotyczącą bezpieczeństwa.

W środę, 2 listopada br. w Szkole Łacińskiej w Malborku odbędzie się debata społeczna malborskich policjantów ze słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”.

- „W trakcie spotkania funkcjonariusze będą rozmawiać z uczestnikami na temat zagrożeń, na jakie seniorzy są codziennie narażeni. Główną problematyką poruszaną na spotkaniu będzie bezpieczeństwo w ruchu drogowym oraz jak się nie stać ofiarą oszustw „na wnuczka”, „na policjanta”, itp.” - wyjaśnia st. asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP w Malborku.

Z ramienia Komendy Powiatowej Policji w Malborku w debacie wezmą udział Komendant Powiatowy Policji w Malborku mł. insp. Dariusz Zeler, Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego asp. szt. Jarosław Pazik oraz dzielnicowy. Do udziału w spotkaniu został zaproszony również Burmistrz Miasta Malborka. Po wygłoszonych prelekcjach uczestnicy będą mogli zadawać pytania na nurtujące ich problemy oraz składać wnioski do podjęcia określonych działań mających na celu poprawę bezpieczeństwa, których realizacja zostanie omówiona na debacie ewaluacyjnej za pół roku.

Malborscy policjanci serdecznie zapraszają wszystkich słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Malborku do wzięcia udziału w tym ważnym przedsięwzięciu.

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.