Wydanie nr 157/2023, Wtorek 6.06.2023
imieniny: pokaż (12 imiona)Norberta, Dominika, Benignus, Gerarda, Symeon, Więcerad, Laurenty, Gerard, Klaudiusz, Norbert, Paulina, Kandyda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Młodzi sportowcy na zgrupowaniu integracyjnym.

Malbork. Młodzi sportowcy na zgrupowaniu integracyjnym. fot. Henryk Pawłowski
Pod koniec września na zgrupowaniu sportowo-integracyjnym w Ośrodku Wypoczynkowym „Promyk” w Sztutowie przebywali uczniowie dwóch klas sportowych ze Szkoły Podstawowej nr 1 i IV  Liceum Ogólnokształcącego w Malborku.

Młodzi piłkarze i piłkarki pod kierunkiem kadry szkoleniowej odbyli kilka jednostek treningowych oraz wzięli udział w w wewnętrznym meczu sparingowym i turnieju „szóstek”.

W trakcie zgrupowania część uczestników zwiedziła Muzeum Stutthof oraz Park Krajoznawczy, a w ramach integracji wszyscy uczestniczyli obejrzeli na telebimie mecz Polska-Holandia. Nowym elementem zgrupowania była wspólna dyskoteka z przebywającymi w Ośrodku dziewczynami ze Szkoły Plastyczno - Muzycznej w Gdańsku, która zaowocowała nawiązaniem wspólnych kontaktów.

Na zakończenie uczestnicy zgrupowania odwiedzili Port Nowy Świat i kanał żeglugowy na Mierzei Wiślanej.

- „Chciałbym podziękować uczestnikom za udany obóz i zaangażowanie, a kadrze szkoleniowej za super zajęcia i profesjonalną opiekę . Teraz przystępujemy z dużym optymizmem do zajęć treningowych i edukacyjnych w Malborku” - podsumował Henryk Pawłowski, koordynator klas sportowych.

 

 

Henryk Pawłowski
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.