Wydanie nr 153/2023, Piątek 2.06.2023
imieniny: pokaż (17 imion)Marzanna, Marcelin, Efrem, Maria, Trofima, Erazm, Racisław, Nicefor, Piotr, Eugeniusz, Florianna, Floriana, Mikołaj, Marianna, Fotyn, Materna, Domna
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gmina Miłoradz. Przeprowadzona zostanie inwentaryzacja nieruchomości przy DK22.

  • Wydanie nr 153/2023
  • 20 września 2022, 08:01
  • Gmina Miłoradz
  • Wiadomości
Gmina Miłoradz. Przeprowadzona zostanie inwentaryzacja nieruchomości… fot. zdjęcie poglądowe
Gmina Miłoradz informuje, że w najbliższych dniach przeprowadzona zostanie inwentaryzacja stanu nieruchomości znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie planowanej inwestycji związanej z przebudową DK22 na odcinku Knybawa-Gnojewo.

Firma PORR S.A, generalny wykonawca inwestycji związanej z przebudową drogi krajowej nr 22 na odcinku Knybawa-Gnojewo informuje, iż firma PROINWEST PSA, z upoważnienia wykonawcy przeprowadzi w najbliższych dniach inwentaryzację stanu nieruchomości znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie planowanej inwestycji, przed przystąpieniem do realizacji prac budowlanych.

W związku z powyższym wykonawca zwraca się z prośbą do właścicieli i administratorów nieruchomości sąsiadujących bezpośrednio z inwestycją o umożliwienie pracownikom spółki PROINWEST PSA dokonania inwentaryzacji nieruchomości.

Osobą odpowiedzialną za realizację zadania z ramienia zespołu jest kierownik Agnieszka Pałczak (tel 790-890-893). Prace inwentaryzacyjne prowadzone będą na podstawie umowy z generalnym wykonawcą inwestycji PORR S.A, z ramienia której osobą odpowiedzialną za przygotowanie inwentaryzacji zabudowań jest dyrektor projektu ds. technicznych Piotr Drządzewski.

 

 

 

 

Informacja: Gmina Miłoradz

Gmina Miłoradz
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.