Wydanie nr 269/2023, Wtorek 26.09.2023
imieniny: pokaż (6 imion)Euzebiusz, Majnard, Cyprian, Kacper, Kasper, Damian
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Wypadek w podziemnym garażu Dekady – wspólne ćwiczenia służb ratunkowych powiatu malborskiego. Zobacz wideo i zdjęcia

Wypadek w podziemnym garażu Dekady – wspólne ćwiczenia służb ratunkowych… fot. Pożar w podziemnym garażu Dekady – wspólne ćwiczenia służb ratunkowych powiatu malborskiego.
W podziemnym garażu centrum handlowego Dekada w Malborku doszło do zdarzenia masowego. W wyniku którego kilkanaście osób zostało rannych. Tak zakładał scenariusz kolejnych wspólnych ćwiczeń służb ratunkowych z powiatu malborskiego.

W piątek, 16 września br. w podziemnym garażu centrum handlowego Dekada w Malborku odbyły się kolejne już wspólne ćwiczenia służb ratunkowych z terenu naszego powiatu. Tym razem scenariusz zakładał wypadek masowy, m.in. potrącenie przez samochód osobowy grupy osób. Zarówno krzyki, jak i odpowiednia charakteryzacja pozorantów – poszkodowanych w zdarzeniu dodawała dramatu i realizmu całej sytuacji. W czasie, gdy poszkodowanymi zajmowali się strażacy i ratownicy medyczni, policjanci realizowali scenariusz dotyczący zagrożenia terrorystycznego i podłożonej w budynku bomby. Pozorantami byli uczniowie malborskich szkół. Ćwiczenia zorganizowała KP PSP w Malborku - udział wzięły w nich Jednostki Ratowniczo – Gaśnicze PSP, OSP Stare Pole, Wojskowa Straż Pożarna oraz Grupa Ratownictwa Medycznego Adiutare. Prowadzonym działaniom przyglądali się obserwatorzy, którzy swoje uwagi i przemyślenia skrzętnie notowali, by już wkrótce je przeanalizować.

Zobacz wideo

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.