Wydanie nr 219/2022, Niedziela 7.08.2022
imieniny: pokaż (12 imiona)Licyniusz, Kajetan, Klaudia, Dobiemir, Dorota, Sykstus, Andromeda, Albert, Doryda, Licynia, Konrad, Donata
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Nagrodzono najlepszych uczniów szkół podstawowych.

  • Wydanie nr 219/2022
  • 28 czerwca 2022, 13:42
  • UM Malbork
  • Wiadomości
Malbork. Nagrodzono najlepszych uczniów szkół podstawowych. fot. UM Malbork
W Urzędzie Miasta Malborka wręczone zostały nagrody dla najlepszych uczniów szkół podstawowych.

W poniedziałek, 27 czerwca br. w malborskim magistracie odbyła się uroczystość, podczas której nagrodzono najlepszych uczniów szkół podstawowych – finalistów i laureatów konkursów przedmiotowych i pozaprzedmiotowych w roku szkolnym 2021/2022. Nagrody wręczali: Burmistrz Miasta Malborka oraz Przewodniczący Rady Miasta.

Lista laureatów konkursów przedmiotowych i pozaprzedmiotowych w roku szkolnym 2021/2022.
Szkoła Podstawowa nr 8

Zuzanna Kruzińska - laureatka III Pomorskiego Turnieju Wiedzy o Prawie

Szkoła Podstawowa nr 9
1. Adrianna Kratewicz - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historyczno-Plastycznego „PRL i częściowo wolne wybory w oczach uczniów”
2. Jakub Okulus - laureat Wojewódzkiego Konkursu z Geografii dla uczniów klas IV - VIII szkół podstawowych Województwa Pomorskiego
3. Alicja Stachurska - laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki dla uczniów klas IV - VIII szkół podstawowych Województwa Pomorskiego, finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Geografii dla uczniów klas IV - VIII szkół podstawowych Województwa Pomorskiego, finalistka z wyróżnieniem etapu Wojewódzkiego Pomorskiej Ligi Zadaniowej z Fizyki dla uczniów klas VII i VIII szkoły podstawowej w ramach projektu „Zdolni z Pomorza”, finalistka etapu Wojewódzkiego Pomorskiej Ligi Zadaniowej z Chemii i z kompetencji społecznych dla uczniów klas VII i VIII szkoły podstawowej w ramach projektu „Zdolni z Pomorza”

Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa
1. Maria Piątek - laureatka Wielkiego Maratonu Czytelniczego
2. Arkadiusz Wirkus - laureat Wielkiego Maratonu Czytelniczego, finalista IV Wojewódzkiego Konkursu Miłośników Narnii „Przez starą szafę”



Finaliści konkursów przedmiotowych i pozaprzedmiotowych w roku szkolnym 2021/2022.
Szkoła Podstawowa nr 1
1. Maciej Chojniak - finalista Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Badmintonie Drużynowym Chłopców
2. Stanisław Pozorski - finalista Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Badmintonie Drużynowym Chłopców

Szkoła Podstawowa nr 2
1. Julia Promińska - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego dla uczniów klas IV-VIII, finalistka etapu Wojewódzkiego Pomorskiej Ligii Zadaniowej z chemii uczniów klas VII i VIII szkoły podstawowej, finalistka etapu Wojewódzkiego Pomorskiej Ligii Zadaniowej z fizyki uczniów klas VII i VIII szkoły podstawowej

Szkoła Podstawowa nr 3
1. Aleksander Barnaś - III miejsce w XIV Pomorskiej Olimpiadzie Lekkoatletycznej Dysk Pomorski 2022
2. Aleksandra Lahutta - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego dla uczniów klas IV-VIII
3. Lena Piskozub - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego dla uczniów klas IV-VIII

Szkoła Podstawowa nr 5
1. Maja Kędroń - finalistka etapu Wojewódzkiego Pomorskiej Ligi Zadaniowej z fizyki dla uczniów klas VII i VIII szkoły podstawowej w roku szkolnym 2021/2022

Szkoła Podstawowa nr 6
1. Julia Gałązka - I miejsce w XXIII Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - Finał Mistrzostw Województwa Pomorskiego w Szachach Drużynowych, I miejsce w I Pomorskiej Lidze Szachowej Szkół Podstawowych
2. Kosma Magiera - I miejsce w XXIII Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - Finał Mistrzostw Województwa Pomorskiego w Szachach Drużynowych
3. Kacper Przywarski - I miejsce w XXIII Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - Finał Mistrzostw Województwa Pomorskiego w Szachach Drużynowych
4. Patrycja Szklarczyk - I miejsce w XXIII Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - Finał Mistrzostw Województwa Pomorskiego w Szachach Drużynowych, I miejsce w kategorii dziewcząt w I Pomorskiej Lidze Szachowej Szkół Podstawowych

Szkoła Podstawowa nr 8
1. Hanna Cielas - finalistka Pomorskiej Ligii Zadaniowej z przedmiotów rozwijających kompetencje społeczne w ramach projektu Zdolni z Pomorza – etap wojewódzki
2. Zofia Górna - finalistka Pomorskiej Ligii Zadaniowej z Fizyki w ramach projektu Zdolni z Pomorza - etap wojewódzki
3. Hanna Jurewicz - finalistka Pomorskiej Ligii Zadaniowej z Fizyki w ramach projektu Zdolni z Pomorza – etap wojewódzki
4. Lena Kaczyńska - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Historyczno – Plastycznego „PRL i częściowo wolne wybory w oczach uczniów”
5. Robert Łagidze - finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego dla uczniów klas IV – VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2021/2022 etap wojewódzki
6. Marcin Malinowski - finalista Pomorskiej Ligii Zadaniowej z biologii w ramach projektu Zdolni z Pomorza – etap wojewódzki
7. Jadwiga Żądłowska - finalistka Pomorskiej Ligii Zadaniowej z przedmiotów rozwijających kompetencje społeczne w ramach projektu Zdolni z Pomorza – etap wojewódzki
8. Aleksander Żołędziewski - finalista Pomorskiej Ligii Zadaniowej z Fizyki w ramach projektu Zdolni z Pomorza – etap wojewódzki

Szkoła Podstawowa nr 9
1. Łucja Czapp - finalistka Wojewódzko-Metropolitarnego Konkursu Biblijnego im. Sługi Bożego kard. Augusta Hlonda „Ewangelia wg Św. Łukasza” w kategorii szkół podstawowych klasy VI – VIII
2. Wojciech Urban - finalista Wojewódzko-Metropolitarnego Konkursu Biblijnego im. Sługi Bożego kard. Augusta Hlonda "Ewangelia wg Św. Łukasza " w kategorii szkół podstawowych klasy VI – VIII

Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa
1. Hanna Keńska - finalistka Wielkiego Maratonu Czytelniczego
2. Hubert Kita - finalistka Wielkiego Maratonu Czytelniczego
3. Michał Wałachowski - finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Chemicznej, finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

 

 

 

 

Źródło: materiały prasowe UM Malbork

UM Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.