Wydanie nr 224/2022, Piątek 12.08.2022
imieniny: pokaż (7 imion)Łukasz, Filip, Mateusz, Anita, Julia, Robert, Lech
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Mężczyzna ze zdjęcia poszukiwany przez policję.

  • Wydanie nr 224/2022
  • 27 czerwca 2022, 12:38
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
  • 3 komentarze
Malbork. Mężczyzna ze zdjęcia poszukiwany przez policję.  fot. KPP Malbork
Malborscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Malborku prowadzą śledztwo w sprawie doprowadzenia podstępem pokrzywdzonej do poddania się innej czynności seksualnej.  Do zdarzenia doszło 7 kwietnia 2022 r. około godziny 13.00 na ulicy Mickiewicza w Malborku. Analizując zapisy monitoringu funkcjonariusze ustalili, że związek ze sprawą ma najprawdopodobniej mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Informacje można przekazać osobiście zgłaszając się do Komendy Powiatowej Policji w Malborku przy ul. Gen. de Gaulle’a 3 lub innej najbliższej jednostki Policji. Informacje można również przekazać telefonicznie dzwoniąc całodobowo na numer 47 74 22 822 (dyżurny malborskiej komendy), 47 74 22910 lub numer alarmowy 112 albo mailowo pisząc na adres: komenda.malbork@gd.policja.gov.pl. Policja zapewnia pełną anonimowość.

 

 

 

 

Informację i zdjęcia przekazała: podkom. Katarzyna Marczyk, KPP Malbork

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
...
... 29.06.2022, 01:56
Nie to chyba nie był film płonące siodla nie pamiętam tytułu filmu chyba jakiś ciemno skóry był w przebraniu kukuluxklanu jakąś komedia.
...
... 29.06.2022, 01:35
Na zdjęciu wygląda jak nakładka czerwona farba na rękach i teraz pewnie każdy się zastanawia czy to krew a może farba a może keczup a może okres pewnie nie a może to czerwonoskóry indjanin podobny do bujającego się bizona nie obrażając czerwonoskórych indjan moim zdaniem to mgiełka czerwona na rękach tak przenajmiej wygląda na zdjęciu a jak w parszywej dwunastce czy chyba płonących siodłach złapali hitlerowcy i kukuklan po czarnych rękach tu jak to jest mgiełka nakładka jest nie potrzebna.
...
... 28.06.2022, 21:50
A poco takie mgiełki czerwone nakładki na rękach moim zdaniem zdjęcie powinno być dobrze czy bardzo dobrze widoczne z wszystkimi szczegulami o ile mnie pamięć nie myli i mogę się mylić podobne nakładki były na spodniach mordercy nożownika wyglądały jak plamy krwi farby lub keczupu i spodnie dla nie wracającego uwagi na szczegóły miały inny kolor. Moim zdaniem dobry fotograf malarz komputerowiec fauszeż kolombo kojak zobaczy różnice.