Wydanie nr 333/2023, Środa 29.11.2023
imieniny: pokaż (8 imion)Klementyna, Walter, Błażej, Bolemysł, Przemysł, Fryderyk, Saturnin, Paramon
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Wypadek masowy - wspólne ćwiczenia strażaków z powiatu malborskiego i sztumskiego.

Wypadek masowy - wspólne ćwiczenia strażaków z powiatu malborskiego… fot. TvRegionalna24.pl
W Dąbrówce Malborskiej doszło do masowego zdarzenia drogowego. Autobus, którym podróżowała młodzież szkolna, uderzył na zakręcie drogi w drzewo, a w bliskiej odległości tego zdarzenia osobówka potrąciła rowerzystę. Było wielu rannych i kilka ofiar śmiertelnych. Na szczęście były to tylko wspólne ćwiczenia służb ratunkowych z powiatu malborskiego i sztumskiego.

We wtorek, 21 czerwca br. na drodze prowadzącej do Dąbrówki Malborskiej doszło do wypadków drogowych. Autobus przewożący młodzież szkolną uderzył w drzewo, a kilka metrów wcześniej samochód osobowy potrącił rowerzystę i wylądował w rowie. Tak zaczęły się wspólne ćwiczenia służb ratunkowych z powiatu malborskiego i sztumskiego. Było wielu rannych i 3 ofiary śmiertelne, w tym potrącony rowerzysta. Krzyki i odpowiednia charakteryzacja pozorantów – poszkodowanych w zdarzeniu dodawała całej sytuacji realizmu i dramatyzmu, że momentami wydawało się, iż jesteśmy świadkami prawdziwej sytuacji.

Pozorantami byli uczniowie szkół malborskich i sztumskich. Ćwiczenia zorganizowała KP PSP w Sztumie, udział wzięły w nich Jednostki Ratowniczo – Gaśnicze PSP i OSP z powiatu malborskiego i sztumskiego. Prowadzonym działaniom przyglądali się obserwatorzy, którzy swoje uwagi i przemyślenia skrzętnie notowali, by już wkrótce je przeanalizować.


 

Więcej w materiale wideo.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.