Wydanie nr 184/2022, Niedziela 3.07.2022
imieniny: pokaż (10 imion)Heliodor, Jacek, Miłosław, Otto, Otton, Teodot, Tomasz, Leon, Anatol, Leona
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Zderzenie dwóch pojazdów na Rondzie Lotników Polskich w Malborku. Zobacz materiał wideo.

Zderzenie dwóch pojazdów na Rondzie Lotników Polskich w Malborku. Zobacz materiał wideo. fot. TvMalbork.pl/kamery
W piątek (10.06) rano, parę minut po godzinie 7.00, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Malborku otrzymał zgłoszenie, że na ul. Aleja Rodła w okolicy skrzyżowania z ulicą Sikorskiego, doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że o tej porze na skrzyżowaniu nie działała sygnalizacja świetlna. 47-letni kierowca hyundaia jadąc w kierunku Elbląga zatrzymał się przed przejściem, żeby ustąpić pierwszeństwa pieszym, którzy na nie wchodzili. Jadąca za nim 24-letnia kierująca citroenem nie zachowała ostrożności i najechała na tył zatrzymanego pojazdu. Policjanci wykonali badanie stanu trzeźwości które wykazało, że kierowcy byli trzeźwi. Żaden z uczestników nie odniósł obrażeń. Sprawczyni została ukarana mandatem karnym. Mundurowi zatrzymali również dowód rejestracyjny od jej pojazdu z uwagi na uszkodzenia pokolizyjne.

Zgodnie z taryfikatorem wysokość mandatu za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym wynosi 1000 złotych - informuje Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Malborku asp. Sylwia Kowalewska.

Piotr Wąsowicz
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
marianek
marianek 11.06.2022, 11:44
światła na tym skrzyżowaniu to jakaś porażka, co chwila się psują. kiedyś miały rozwaloną skrzynkę bezpiecznikową, że każdy przechodzień mógł spokojnie dla żartu wyłączyć te światła.
druga sprawa - potrafią się magicznie przełączyć zielone- czerwone ( i jak się zatrzymasz nad pętlą) z powrotem na zielone.