Wydanie nr 181/2022, Czwartek 30.06.2022
imieniny: pokaż (12 imiona)Marcjalis, Bazyli, Władysława, Ciechosława, Leon, Emilia, Leona, Lucyna, Trofim, Władysław, Ermentruda, Teobald
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Stare Pole. Koncert z okazji Dnia Matki.

Stare Pole. Koncert z okazji Dnia Matki. fot. GOKiS Stare Pole
W piątek, 27 maja br. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Starym Polu odbył się koncert pt. „Dla Ciebie Mamo” dedykowany wszystkim mamom z okazji ich święta.

Piątkowa, wyjątkowa uroczystość rozpoczęła się od złożenia życzeń wszystkim mamom przez wójta gminy, Marka Szczypiora i dyrektora GOKiS, Tadeusza Burdyńskiego.

Na scenie pojawili się młodzi artyści, uczestnicy zespołów działających w GOKiS, którzy tańczyli i śpiewali piosenki swoim mamom. Wśród zaprezentowanych tańców i piosenek znalazły się m.in.: „Mam chusteczkę haftowaną”, „Kocham mamę”, „Jesteś mamo skarbem mym” czy „Mama wszystko wie”. Młodych artystów do występów przygotowały instruktorki prowadzące zespoły: Anetta Ciok i Magdalena Kupińska.

Podczas koncertu „Dla Ciebie Mamo” publiczność miała również przyjemność wysłuchać Roberta Fursa – wirtuoza akordeonu.

Wydarzenie było także doskonałą okazją do krótkiego podsumowania osiągnięć zespołów „Małe Żuławy”, „Tańca i Piosenki” i „Młodzi Żuławiacy”, które mają możliwość rozwijania swoich tanecznych i muzycznych talentów w staropolskm ośrodku. Tym bardziej cieszy fakt, że wielu z tych młodych artystów ma na swoim koncie liczne nagrody zdobyte podczas konkursów i festiwali.

Koncert upłynął w miłej atmosferze, a zgromadzona publiczność nagrodziła wszystkich występujących gromkimi brawami.

 

 

 

 

Informacja i zdjęcia: GOKiS Stare Pole

GOKiS Stare Pole
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.