Wydanie nr 219/2022, Niedziela 7.08.2022
imieniny: pokaż (12 imiona)Licyniusz, Kajetan, Klaudia, Dobiemir, Dorota, Sykstus, Andromeda, Albert, Doryda, Licynia, Konrad, Donata
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. ZSP4 na podium Finału Wojewódzkiego XXII Licealiady.

Malbork. ZSP4 na podium Finału Wojewódzkiego XXII Licealiady. fot. ZSP4 Malbork
Drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku zajęła III miejsce w Finale Wojewódzkim XXII Licealiady, który odbył się w Lęborku.

 W rozegranym Finale Wojewódzkim XXII Licealiady w Lęborku, drużyna Zespołu Szkól Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku zajęła III miejsce. Po trudnych eliminacjach w grupie przegrała z II LO Starogard Gdański 0-5, natomiast w drugim meczu pokonała 1-0 XXI LO w Gdańsku. W małych finale malborscy piłkarze wygrali z VII Liceum Sportowym w Gdyni 9-0. 

Puchary i medale wręczała starosta powiatu lęborskiego, Alicja Zajączkowska, która stwierdziła, że malborskie drużyny dziewcząt i chłopców jako jedyne w województwie pomorskim w tym roku stanęły na podium tych rozgrywek.

- „Chciałbym bardzo gorąco pogratulować wszystkim zawodnikom, szczególnie tym, którzy kończą naukę i szkolenie w naszej szkole za dzisiejszą grę, a trenerom współpracującym za ich przygotowanie do tego turnieju” - podkreśla Henryk Pawłowski, trener i koordynator klas sportowych w ZSP4 w Malborku.

Drużyna ZSP4 w Malborku zagrała w składzie: Karol Kamiński, Szymon Balcerowski, Bartosz Dąbrowski, Cezary Grala, Filip Gucwa, Filip Jażwiński, Dominik Kajko, Konrad Nędza, Mateusz Rabenda, Ksawier Rajkowski, Maciej Sablewski, Patryk Wojtkowski, Mateusz Sarnowski i Jakub Jędrzejewski.

ZSP4 Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Piłka nożna


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.