Wydanie nr 185/2022, Poniedziałek 4.07.2022
imieniny: pokaż (15 imion)Elżbieta, Aurelian, Aggeusz, Alfred, Teodor, Józef, Odon, Odo, Malwina, Wielisław, Innocenty, Julian, Berta, Ozeasz, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Żeńska drużyna ZSP4 wygrała Finał Wojewódzki XXII Licealiady w piłce nożnej.

Malbork. Żeńska drużyna ZSP4 wygrała Finał Wojewódzki XXII Licealiady w piłce nożnej. fot. ZSP4 Malbork
Zespół dziewcząt z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku wygrał XXII Licealiadę w piłce nożnej.

W rozegranym w Lęborku Finale Wojewódzkim XXII Licealiady w piłce nożnej dziewcząt, zawodniczki Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku zwyciężyły pokonując w finale drużynę II LO z Tczewa 2:1. Warto nadmienić, że w tczewskiej drużynie występowały głównie zawodniczki I ligowej Pogoni Tczewa, w tym dwie reprezentantki Polski - Magdalena Sobal i Julia Jędrzejewska.

W fazie grupowej malborska drużyna pokonała 1:0 drużynę z Wejherowa i 5:0 dziewczęta z Gdańska. Godne uwagi jest również, iż najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana jednogłośnie Julia Sitarz z ZSP nr 4 w Malborku.

- „Chciałbym podkreślić, że dziewczęta zrealizowały w pełni założenia taktyczne we wszystkich meczach oraz bardzo dobrze zostały przygotowanie przez trenera Andrzeja Głowackiego” - mówi Henryk Pawłowski trener zwycięskiej drużyny. - „Sukces osiągnęliśmy wspólnie dzięki ambitnej postawie wszystkich zawodniczek. Dziękuję również dziewczętom z Tczewa za postawę „Fair Play”, które po przegranym meczu pogratulowały nam zasłużonego zwycięstwa”.

Zwycięska drużyna zagrała w składzie: Stec Wioletta, Sitarz Julia, Deranek Katarzyna, Podsiadło Sara, Talenta Paulina, Mysiakowska Kinga, Dryla Olwia, Borecka Oliwia, Justa Paulina i Murawska Dominika.

 

 

 

 

Informację i zdjęcia przekazał: trener Henryk Pawłowski, koordynator klas sportowych w IV LO w Malborku

 

ZSP4 Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Piłka nożna


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.