Wydanie nr 219/2022, Niedziela 7.08.2022
imieniny: pokaż (12 imiona)Licyniusz, Kajetan, Klaudia, Dobiemir, Dorota, Sykstus, Andromeda, Albert, Doryda, Licynia, Konrad, Donata
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

DK22. Jedna osoba w szpitalu po zderzeniu dwóch samochodów.

DK22. Jedna osoba w szpitalu po zderzeniu dwóch samochodów. fot. OSP Miłoradz
Do zdarzenia doszło w środowy wieczór na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 22 z drogami powiatowymi w pobliżu miejscowości Kończewice gm. Miłoradz. Policjanci wstępnie ustalili, że kierująca Audi nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu Mercedesowi. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Dyżurny operacyjny stanowiska kierowania komendanta powiatowego PSP w Malborku odebrał zgłoszenie o wypadku na DK22 w środę, 30 marca br. o godz. 20.45. Na miejsce zadysponowano zastępy JRG Malbork, OSP Miłoradz oraz OSP Kończewice. Do zderzenia doszło na skrzyżowaniu DK22 z drogą powiatową do miejscowości Bystrze.

Jak informuje dyżurny SKKP, na miejscu okazało się, że oba samochody były uszkodzone – jeden z nich znajdował się poza jezdnią w polu. Kierująca samochodem osobowym marki Audi, znajdowała się pod opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego, drugi kierowca nie wymagał hospitalizacji.

Droga na czas trwania akcji była zablokowana, dopiero później wprowadzono ruch wahadłowy. Na miejscu pracowali policjanci oraz technik kryminalistyki, który zebrał ślady i sporządził dokumentację fotograficzną.

Z informacji podkom. Katarzyny Marczyk z KPP w Malborku wynika, że ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że kierująca Audi 42-letnia kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu Mercedesem 37-letniemu kierowcy. Oboje kierowcy byli trzeźwi.

Teraz policjanci szczegółowo będą wyjaśniać przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

 

 

 

Zdjęcia: OSP Miłoradz

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.