Wydanie nr 27/2023, Piątek 27.01.2023
imieniny: pokaż (10 imion)Aniela, Rozalia, Jan Chryzostom, Jerzy, Julian, Przybysław, Adalruna, Alruna, Angelika, Teodoryk
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Jedna osoba w szpitalu po zderzeniu na Alei Rodła. Zobacz nagranie.

Malbork. Jedna osoba w szpitalu po zderzeniu na Alei Rodła. Zobacz nagranie. fot. TvRegionalna24.pl
Do zdarzenia doszło w środę w godzinach popołudniowych na Alei Rodła w pobliżu Ronda Lotników Polskich w Malborku. Kierowca dostawczego pojazdu nie zdążył wyhamować i uderzył w tył osobówki, która zatrzymała się przed nim w momencie zmiany światła z żółtego na czerwony na sygnalizatorze świetlnym. Kierowca osobówki trafił do szpitala.

 

Malborscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w środę, 2 lutego br. około godz. 17.30 na Alei Rodła przed Rondem Lotników Polskich w Malborku.

- „Kierujący Skodą, jadąc w kierunku Elbląga, zatrzymał się przed sygnalizatorem świetlnym, na którym paliło się żółte światło, przed zmianą na czerwone. Jadący za nim kierowca dostawczego Volkswagena nie zdążył wyhamować i uderzył w tył zatrzymanego pojazdu. W wyniku tego zderzenia mężczyzna kierujący Skodą odniósł obrażenia i został przewieziony do szpitala” - informuje asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP w Malborku.

 

Policjanci wykonali badanie stanu trzeźwości obu kierowców, które wykazało, że byli trzeźwi.

- „Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca zdarzenia i pojazdów oraz sporządzili dokumentację procesową, na podstawie której śledczy będą prowadzić dalsze postępowanie” - wyjaśnia asp. Sylwia Kowalewska.


 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.