Wydanie nr 269/2023, Wtorek 26.09.2023
imieniny: pokaż (6 imion)Euzebiusz, Majnard, Cyprian, Kacper, Kasper, Damian
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Rok 2022 to będą same radosne dni!

  • Wydanie nr 269/2023
  • 22 grudnia 2021, 06:33
  • E. Leclerc w Malborku
  • Wiadomości
E. Leclerc w Malborku kolejny raz rozpoczął akcję społeczną „Radosny Kalendarz”. Mamy nadzieję, że cała edycja jeszcze w grudniu zostanie wyprzedana!

E. Leclerc w Malborku po raz drugi zorganizował akcję „Radosny Kalendarz”, której celem jest realna pomoc chorym . Kierując się zasadą, że „wystarczy odrobina dobrej woli i chęci”, żeby robić coś dobrego, E. Leclerc w poprzednim roku zainicjował akcję, na którą dzisiaj, już od końcówki listopada czekają Malborczanie .Mowa o „Radosnym Kalendarzu”, inicjatywie, która pomaga w zmaganiu się z chorobą i cierpieniem.

Już 2 rok , na początku grudnia, przy kasach sklepowych E. Leclerc pojawiają się niepowtarzalne, wyjątkowe „Radosne Kalendarze”, z których dochód ze sprzedaży zostaje przekazany na rehabilitację i leczenie chorych osób . W tym roku objęto projektem trzy osoby . Ośmiomiesięcznego Marcelka, dziewięcioletnią Julię i czterdziestopięcioletniego Roberta, którzy w swej walce z chorobą potrzebują wsparcia. Dzięki akcji „Radosny Kalendarz” te trzy osoby otrzymają po 5000 zł. Pieniądze zostaną wpłacone na konto fundacji, do której należą.

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Czas rozdawania prezentów, dzielenia się opłatkiem przy wspólnym stole, chwila zadumy i wspomnień. W tym magicznym momencie na buziach wszystkich powinien gościć uśmiech i radość. Gdy ktoś choruje i cierpi tak się nie dzieje, dlatego warto, żeby wszystkimi możliwymi sposobami spowodować, że spokój i szczęście zagości również u nich.

W tym roku Malborczanie zareagowali na akcję „Radosny Kalendarz” błyskawicznie. Cały nakład to
1500 szt., mamy nadzieję, że jeszcze w grudniu zostanie sprzedany.

Za każdym razem, gdy organizujemy akcje społeczne, przekonujemy się, jak niezwykłymi ludźmi są Malborczanie. Odczuwamy wzruszenie i ogromną wdzięczność dla naszych klientów za ich wielkie serce i zaufanie, jakim nas obdarzają przy tych i innych akcjach społecznych, które organizujemy– mówi Barbara Borowska, dyrektor E. Leclerc w Malborku. To daje nam siłę i wiarę, że możemy jeszcze bardziej pomagać, szukać płaszczyzn do wspólnych działań – dodaje Barbara Borowska.

Zapraszamy Wszystkich do Naszego Sklepu, aby przy okazji codziennych zakupów wspomóc tą wyjątkową akcję.

 


 

 

E. Leclerc w Malborku
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.