Wydanie nr 141/2022, Sobota 21.05.2022
imieniny: pokaż (10 imion)Tymoteusz, Ryksa, Walenty, Wiktor, Przedsława, Jan, Pudens, Krzysztof, Piotr, Teobald
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Zielona choinka, zielony las, zielone gałązki przystroić czas! E. Leclerc w Malborku rozpoczął akcję rozdawania choinek - "Pachnąca choinka w prezencie".

  • Wydanie nr 141/2022
  • 15 grudnia 2021, 14:04
  • E.LECLERC Malbork
  • Wiadomości
Zielona choinka, zielony las, zielone gałązki przystroić czas! E. Leclerc w Malborku rozpoczął akcję rozdawania choinek - fot. Zielona choinka, zielony las, zielone gałązki przystroić czas! E. Leclerc w Malborku rozpoczął akcję rozdawania choinek - "Pachnąca choinka w prezencie".
Choinka to pierwsza rzecz, która chyba każdemu kojarzy się ze Świętami Bożego Narodzenia. Duże, pięknie przystrojone, świecące drzewko z ozdobami, tworzące niepowtarzalną, magiczną atmosferę jest najbardziej rozpoznawalnym symbolem świątecznym niezmiennie od wielu lat na całym świecie. Ten element tradycji wyjątkowo mocno utkwił w naszej kulturze i wydaje się na tyle oczywisty, że większość z nas prawdopodobnie w ogóle nie wyobraża sobie Świąt bez choinki.

Zielona choinka, zielony las, zielone gałązki przystroić czas! E. Leclerc w Malborku rozpoczął akcję rozdawania choinek - "Pachnąca choinka w prezencie".

Najważniejsze w całej ceremonii ubierania choinki jest właśnie jej ubieranie i czas, który możemy poświęcić rodzinie. Z namaszczeniem wybieramy ozdoby do powieszenia, przystrajamy w ulubione dekoracje, zakładamy gwiazdę na jej czubek. Uwieńczeniem jest zapalenie kolorowych lampek, które dają niepowtarzalny blask i nastrój.

 

Później, siadamy do wspólnej wieczerzy, wypatrujemy pierwszej gwiazdki na niebie, dzielimy się opłatkiem, śpiewamy kolędy i… odpakowujemy prezenty, które pod choinką zostawił nam Mikołaj.

Wśród tych wszystkich symboli świątecznych i bożonarodzeniowych tradycji, nie może zabraknąć choinki.

 

Dla wszystkich, którzy pragną kultywować kilkusetletnią tradycję ubierania bożonarodzeniowego drzewka, E. Leclerc w Malborku przygotował niespodziankę.

 

Każdy klient, który zrobi zakupy za minimum 250zł na jednym paragonie (z wyjątkiem alkoholi, papierosów i gazet ) otrzyma w prezencie choinkę. Pachnącą i świeżą, która dopiero co, trafiła do malborskiego E. Leclerc. Klienci mogą mieć pewność, że będzie to świeże i pachnące, bo jego wycinka zostanie zrobiona trzy dni przed dostawą do sklepu.

 

Akcja "Pachnąca choinka w prezencie" potrwa od 17 do 24 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Każdy kto okaże paragon wraz z bonem na choinkę , będzie mógł wybrać sobie wymarzone zielone drzewko, które ozdobi nasz dom w ten magiczny i wyjątkowy czas Świąt Bożego Narodzenia.

 

 

E.LECLERC Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.