Wydanie nr 181/2022, Czwartek 30.06.2022
imieniny: pokaż (12 imiona)Marcjalis, Bazyli, Władysława, Ciechosława, Leon, Emilia, Leona, Lucyna, Trofim, Władysław, Ermentruda, Teobald
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Gminna Akademia Sportowa ISKRA zaprasza dzieci na treningi.

Malbork. Gminna Akademia Sportowa ISKRA zaprasza dzieci na treningi. fot. Gminna Akademia Sportowa ISKRA
W gminie Malbork powstała Gminna Akademia Sportowa ISKRA, która trenuje najmłodszych piłkarzy. Wykwalifikowana, licencjonowana kadra trenerska poprzez sport uczy dzieci życia. Podchodząc do treningów w sposób nieszablonowy, łamie utarte schematy.

 

Iskra Malbork to drużyna piłkarska, która powstała z pasji do sportu i miłości do dzieci.

- „Szkolenie młodych piłkarzy jest naszym priorytetem. Wkładając w nie całe serce, z pasją i pełnym zaangażowaniem stawiamy na wszechstronny rozwój naszych zawodników” - informuje Gminna Akademia Sportowa ISKRA. - „Wykwalifikowana, licencjonowana kadra trenerska poprzez sport uczy dzieci życia. Podchodzimy do treningów w sposób nieszablonowy łamiąc utarte schematy. Grając w piłkę rozwijamy kreatywność, samodzielność, zdolność koncentracji, kontrolowanie emocji, radzenie sobie z porażkami, umiejętność komunikacji, zdolności społeczne, etos pracy, postawę zwycięzcy. Bo dla nas najważniejsze jest dziecko i jego rozwój”.

 

 

Rodzice dzieci chętnych do wzięcia udziału w treningach mogą zgłaszać się pod nr tel. 781 860 412 lub pisząc maila na adres iskra.malbork@gmail.com

 

Dzieci z rocznika 2014 już dziś mogą przystąpić do treningów. Treningi odbywają się na obiektach gminnych. Oficjalny nabór zacznie się w pierwszym kwartale 2022 r.

 

- „Zapraszamy wszystkie chętne dzieci z obrębu gminy, jak i z miasta do przyłączenia się do nas” - zachęcają trenerzy Akademii.

 

 

 

Informację i zdjęcia przekazała: Gminna Akademia Sportowa ISKRA

Gminna Akademia Sportowa ISKRA
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Piłka nożna


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
KAT.
KAT. 16.12.2021, 23:14
Ze zdjęć wynika, że treningi odbywają się na miejskim Orliku na Południu. Jeśli robią to dla dzieci w ramach pasji to szacun. Jeśli robią to dla pieniędzy to należy zweryfikować przygotowanie merytoryczne , papiery trenerskie, a przede wszystkim ubezpieczenie dzieciaków od wypadków i kontuzji. Kilkanaście lat temu papiery trenerskie można było zrobić w PZPNie w ciągu 6 miesięcy, za ok. 3 tys. PLN, na prowadzenie zespołów w niższych ligach.
Ania
Ania 16.12.2021, 14:31
Wykwalofikowana kadra trenerska ? Ludzie co wy piszecie za brednie. Chłopaki z B klasy to teraz się trenerami nazwali
Ada
Ada 16.12.2021, 14:53 (odpowiedź do Ania)
ale żółć, ale zazdrość!
Poldek
Poldek 16.12.2021, 13:20
Brawo!!!