Wydanie nr 139/2022, Czwartek 19.05.2022
imieniny: pokaż (12 imiona)Celestyn, Potencjana, Potencjanna, Kryspin, Bernarda, Piotr, Iwo, Pękosław, Mikołaj, Augustyn, Pudencjana, Pudencjanna
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Miał przy sobie narkotyki – wpadł przez nerwowe zachowanie.

  • Wydanie nr 139/2022
  • 14 grudnia 2021, 10:21
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
W nocy z piątku na sobotę nowostawscy policjanci zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie narkotyki. W trakcie interwencji dotyczącej głośnej imprezy w jednym z budynków w Nowym Stawie uwagę mundurowych zwróciło nerwowe zachowanie jednego z uczestników. Podczas kontroli osobistej funkcjonariusze znaleźli przy mężczyźnie zawiniątka z folii aluminiowej i woreczki strunowe, w których znajdowały się marihuana i tabletki psychoaktywne. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat więzienia.

 

W sobotę, 11 grudnia br. kilka minut po północy nowostawscy policjanci otrzymali zgłoszenie o głośnej imprezie na terenie jednej z posesji, która zakłócała nocny spoczynek sąsiadów. Podczas podjętej interwencji, na miejscu zgłoszenia uwagę funkcjonariuszy zwróciło nerwowe zachowanie jednego z młodych uczestników tej imprezy. Policjanci postanowili skontrolować tego mężczyznę.

 

Podczas przeszukania ubrania 23-latka znaleźli zawiniątka z folii aluminiowej i woreczki strunowe z zawartością zielonego suszu i kilku tabletek różnego koloru. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Wstępne badania przeprowadzone przez mundurowych wykazały, że zabezpieczony susz to prawie 50 gramów marihuany. Znalezione przy 23-latku tabletki zostały przekazane do biegłego, który szczegółowo określi rodzaj substancji psychoaktywnych.

 

Śledczy przedstawili już zatrzymanemu zarzut. Przed sądem odpowie za posiadanie środków odurzających. To przestępstwo jest zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 3.


 

 

 

Informację przekazała: asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP w Malborku

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.