Wydanie nr 140/2022, Piątek 20.05.2022
imieniny: pokaż (10 imion)Teodor, Anastazy, Wiktoria, Asteriusz, Bernardyn, Saturnina, Iwo, Bronimir, Rymwid, Józefa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Załatw sprawy urzędowe nie wychodząc z domu.

  • Wydanie nr 140/2022
  • 9 grudnia 2021, 12:23
  • UM Malbork
  • Wiadomości
  • 1 komentarz
Malbork. Załatw sprawy urzędowe nie wychodząc z domu. fot. Archiwum TvMalbork.pl
W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją rozprzestrzeniania się koronawirusa w naszym powiecie, malborski magistrat zachęca do ograniczania wizyt w urzędzie. Jak inaczej można załatwić sprawy urzędowe?

 

W powiecie malborskim z dnia na dzień rośnie liczba chorych na COVID-19. W tej sytuacji niezbędne jest podejmowanie coraz bardziej rygorystycznych środków zapewniających bezpieczeństwo mieszkańców, jak również pracowników Urzędu Miasta Malborka. W trosce o zdrowie mieszkańców, malborski magistrat zachęca do załatwiania spraw urzędowych poprzez Elektroniczną Platformę Usług Administracji Publicznej (E-PUAP), drogą telefoniczną, drogą mailową, drogą listową lub w biurze podawczym Urzędu.

 

Urząd informuje, że w przypadku spraw wymagających osobistej wizyty w magistracie warto umówić się wcześniej z danym pracownikiem telefonicznie. Informacje na temat numerów telefonów i adresów mailowych można znaleźć na stronie internetowej Urzędu. W przypadku pracy Urzędu Stanu Cywilnego w jego siedzibie załatwiane będą sprawy wymagające osobistego stawienia się, tj. rejestracja urodzeń z uznaniem, zgłoszenie zgonu oraz załatwienie formalności przedmałżeńskich.

 

- „Apelujemy do wszystkich mieszkańców, aby wykazali się społeczną odpowiedzialnością za zdrowie swoje i innych, i w związku z tym ograniczali kontakty, wyjścia oraz spotkania do niezbędnego minimum. Ponownie zaczyna się trudny czas dla nas wszystkich, jednak zachowanie środków ostrożności jest jednym z najskuteczniejszych sposobów zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa i jego konsekwencjom. W miejscach publicznych zachęcamy do stosowania środków ostrożności, zachowywania dystansu, dezynfekcji oraz maseczek ochronnych” - apelują włodarze miasta.

 

 

 

 

Informacja prasowa UM Malbork

UM Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
obserwator .
obserwator . 10.12.2021, 10:52
Jak oni się boją petentów ,w urzędzie ,nie raz się przekonałem ,będąc w urzędzie miasta Malborka .