Wydanie nr 147/2022, Piątek 27.05.2022
imieniny: pokaż (7 imion)Lucjan, Magdalena, Oliwer, Radowit, Izydor, Juliusz, Jan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Darmowy Listopad w Rezydencjach Królewskich – Muzeum Zamkowego w Malborku zaprasza na darmowe zwiedzanie.

  • Wydanie nr 147/2022
  • 19 listopada 2021, 09:43
  • Muzeum Zamkowego w Malborku
  • WydarzeniaKultura
Darmowy Listopad w Rezydencjach Królewskich – Muzeum Zamkowego w Malborku zaprasza na darmowe zwiedzanie. fot. Archiwum TvMalbork.pl
Do końca listopada można zwiedzać bezpłatnie Muzeum Zamkowe w Malborku w ramach projektu „Darmowy Listopad w Rezydencjach Królewskich”. Bilety do nabycia w kasach biletowych lub on-line.

 

Muzeum Zamkowe w Malborku już po raz drugi bierze udział w projekcie Darmowy Listopad w Rezydencjach Królewskich, w ramach którego Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego zaprasza dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów do zwiedzania rezydencji królewskich. Rezydencje przygotowały darmowe bilety na wystawy stałe i czasowe oraz specjalne wydarzenia - spotkania, wykłady, konferencje, warsztaty i oprowadzania. Dzieci i młodzież, grupy szkolne mogą skorzystać z darmowych lekcji muzealnych oraz prezentacji online.

 

 

W tym roku w akcji „Darmowy listopad w rezydencjach królewskich” po raz pierwszy bierze udział aż osiem rezydencji królewskich - Zamek w Malborku, Zamek Królewski w Warszawie, Zamek Królewski na Wawelu, Łazienki Królewskie w Warszawie, Pałac Króla Jana III w Wilanowie, Zamek Królewski w Sandomierzu, Zamek Żupny w Wieliczce oraz Zamek Królewski w Poznaniu. Wszystkie rezydencje przygotowały niezwykle ciekawą i bogatą ofertę dla zwiedzających.

 

Bezpłatne bilety do zwiedzania krzyżackiej warowni w Malborku należy pobrać w kasie biletowej lub online. Obowiązuje tylko opłata za przewodnika lub audioprzewodnik w wysokości 10 zł.


 

 

 

Informacja prasowa Muzeum Zamkowego w Malborku

Muzeum Zamkowego w Malborku
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wydarzenia


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.