Wydanie nr 139/2022, Czwartek 19.05.2022
imieniny: pokaż (12 imiona)Celestyn, Potencjana, Potencjanna, Kryspin, Bernarda, Piotr, Iwo, Pękosław, Mikołaj, Augustyn, Pudencjana, Pudencjanna
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Ruszaj w drogę na Malbork i Żuławy - w 29 Ogólnopolskim Przeglądzie Książki Krajoznawczej i Turystycznej.

  • Wydanie nr 139/2022
  • 2 listopada 2021, 14:42
  • Starostwo Powiatowe w Malborku
  • Wiadomości
Ruszaj w drogę na Malbork i Żuławy - w 29 Ogólnopolskim Przeglądzie Książki Krajoznawczej i Turystycznej. fot. Starostwo Powiatowe w Malborku
Starostwo Powiatowe w Malborku informuje, że turystyczny folder o Malborku i Żuławach zgłoszony został do 29. Ogólnopolskiego Przeglądu Książki Krajoznawczej i Turystycznej. Trwa głosowanie.

 

Turystyczny folder „Ruszaj w drogę na Malbork i Żuławy” opracowany przez Kasię i Macieja Marczewskich z bloga www.ruszajwdroge.pl, a wydany przez Urząd Miasta Malborka i Starostwo Powiatowe w Malborku został zgłoszony do 29. Ogólnopolskiego Przeglądu Książki Krajoznawczej i Turystycznej. Publikacje będą oceniane zarówno przez ekspertów - autorów przewodników oraz samych przewodników, jak również przez Internautów podczas głosowania on-line.

 

 

Aby oddać głos, należy na stronie ➡ https://przegladksiazki.pl/publikacja/?id=72 podać swój adres e-mail, na który zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu tego linku głos zostanie zatwierdzony. Głosować można do 15 listopada br. raz na dobę z jednego adresu e-mail. 

- „Z góry dziękujemy za każdy oddany głos, ponieważ folder jest naprawdę bardzo przydatny i świetnie opracowany. Zachęcamy równie do korzystanie z tej oferty i wycieczek po pięknych Żuławach” - zachęca Starostwo Powiatowe w Malborku.

 

 

 

 

Informacja prasowa Starostwa Powiatowego w Malborku

Starostwo Powiatowe w Malborku
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.