Wydanie nr 226/2022, Niedziela 14.08.2022
imieniny: pokaż (10 imion)Alfred, Euzebiusz, Atanazja, Kalikst, Dobrowoj, Maksymilian, Dobrowoja, Machabeusz, Ursycyn, Majnard
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Ogłoszenie Wójta Gminy Malbork z dnia 28 października 2021 r. w sprawie wykazu nieruchomości.

Wójt Gminy Malbork, Marcin Kwiatkowski podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości stanowiących mienie komunalne Gminy Malbork przeznaczonych do wydzierżawienia.
 
 
Możliwość wydzierżawienia części nieruchomości.
Okres na jaki umowa zostanie zawarta -  czas nieokreślony.
Termin płatności czynszu dzierżawnego:  2 raty półroczne w terminie do 15 lutego za drugie półrocze roku poprzedniego i do 31 sierpnia za pierwsze półrocze roku bieżącego, wg ceny kwintala pszenicy podanej w Obwieszczeniu Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego w sprawie średniej krajowej ceny skupu pszenicy w danym półroczu.
Tereny przeznaczone do wydzierżawienia nie podlegają ustaleniom obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.
Wykaz wywieszony został dnia 28 października 2021 r. na okres 21 dni na tablicy ogłoszeń w lokalu Urzędu Gminy Malbork oraz opublikowany na stronie internetowej urzędu /www.gmina.malbork.pl/ i w Biuletynie Informacji Publicznej /ugmalbork.mojbip.pl/.  Informacja o wywieszeniu wykazu umieszczona została w prasie lokalnej /www.tvmalbork.pl/
 
 
 
 
Informacja prasowa Urzędu Gminy Malbork 

 

UG Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Przetargi - Ogłoszenia


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.