Wydanie nr 297/2021, Niedziela 24.10.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Filip, Salomon, Marcin, Pamfilia, Boleczest, Marek, Antoni, Walentyna, Rafał
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Policjanci zachęcają do wstąpienia w ich szeregi.

  • Wydanie nr 297/2021
  • 8 pażdziernika 2021, 09:47
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
Malbork. Policjanci zachęcają do wstąpienia w ich szeregi. fot. KPP Malbork
W powiecie malborskim rozpoczęła się kwalifikacja wojskowa. W środę odbyło się jej oficjalne rozpoczęcie z udziałem wicestarosty malborskiego, Waldemara Lamkowskiego. W uroczystej inauguracji uczestniczyli również przedstawiciele służb mundurowych. Komendę Powiatową Policji w Malborku reprezentował Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji, podkom. Damian Empel, który zachęcał poborowych do wstąpienia w szeregi policyjnej formacji.

 

W środę, 6 października br. o godzinie 10 w siedzibie Wojskowej Komendy Uzupełnień w Malborku odbyło się spotkanie z kandydatami, którzy stawili się na kwalifikację wojskową. Była to doskonała okazja, aby porozmawiać z młodymi ludźmi o ich dalszych planach na przyszłość. W uroczystej inauguracji uczestniczył również Zastępca Naczelnika Wydziału Prewecji Komendy Powiatowej Policji w Malborku, podkom. Damian Empel, który zachęcał młodzież do wstąpienia w policyjne szeregi.

 

W dalszej części spotkania oficer prasowy malborskiej komendy opowiedział młodzieży o zaletach zawodu policjanta oraz zaprezentował poszczególne wydziały, które funkcjonują w jednostkach policji. W trakcie rozmowy z młodzieżą policjantka przekazała szczegółowe informacjo o tym, jak zostać policjantem oraz rozdała kandydatom ulotki informacyjne na temat rekrutacji do służby zachęcając ich do wstąpienia do policyjnej formacji.

 

 

Kwalifikacja wojskowa w powiecie malborskim, przez którą ma przejść około 400 poborowych, będzie trwała do 19 października br. W spotkaniach będą uczestniczyli policjanci z malborskiej komendy, żeby zaprosić młodych ludzi do służby w policyjnych szeregach.

 

 

 

 

Informację i zdjęcia przekazała: asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP Malbork

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.